Ballina Etiketimet Tritan Kalo

Etiketim: Tritan Kalo

“Asnjë shqetësim pas vaksinimit antiCOVID”/ Kalo: Nuk këshillohet nën moshat 16-vjeç dhe...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Mjeku i njohur Tritan Kalo ka folur në një intervistë televizive disa orë pasi ka bërë vaksinën antiCOVID, duke u...

COVID-19/ “Virusi nuk njeh moshë”, mjeku Kalo: Të rinjtë në autobusa...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/Mjeku i njohur infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” Tritan Kalo u ka kërkuar institucioneve shtetërore që të mos lejojnë asnjë...

Mesazhi i mjekut Kalo: Nga pandemia e gripit Spanjoll në vitet...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Tritan Kalo, mjek infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, ka ripërsëritur apelin drejtuar qytetarëve për të respektuar tri masa të...

Kalo: Të mos fiksohemi vetëm pas COVID-19, ka shumë infeksione të...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, ka publikuar sot disa pamje nga disa infeksione mjaft të rrezikshme të stinës së nxehtë...

Mjeku Kalo feston ditëlindjen në shërbim të pacientëve/Manastirliu: E nderuar të...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka uruar mjekun e njohur infeksionist, Tritan kalo në ditën e lindjes së...

COVID-19/ Kalo apel mjekëve: Puna, përkushtimi dhe profesionalizmi, çelësat e zgjidhjes...

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo apeloi sot për ndërgjegjësim si dhe kërkoi bashkëpunimin e të gjithëve në mposhtjen e kësaj...

Kalo: Kemi ende udhë për të bërë ndaj COVID-19, si do...

TIRANË, 4 qershor /ATSH/ Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo është shprehur se nëse në Shqipëri do të vepronim si në Suedi, do të...

Mjeku Kalo apel qytetarëve: Është koha juaj, populli im

TIRANË, 8 maj/ATSH/ Mjeku infeksionist Tritan Kalo, pjesë e Komitetit Teknik të Ekspertëve për situatën e koronavirusit në vend ka dhënë një mesazh për...

COVID-19/ Kalo: Shqipëria në parametra optimalë, të vijojmë respektimin e rregullave...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Mjeku infeksionist Tritan Kalo në takimin virtual të Komitetit Teknik të Shëndetësisë së ngritur me qëllim në situatës së krijuar...

“Distancimi social i rëndësishëm”, Kalo: Druajtje për një valë të dytë...

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Tritan Kalo, mjek infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” tha sot se kurba e të prekurve me COVID-19 në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA