Ballina Etiketimet Tritan Kalo

Etiketim: Tritan Kalo

Apeli i mjekut Kalo: Koha Covidiane kërkon nga të gjithë më...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ - “Më pak politikë për politikë si dhe për përftime politike, qoftë nga mazhoranca po ashtu edhe nga opozita”. Ka qenë ky...

Kalo: Ekipi i shërbimit Infektiv, shah-mat koronavirusit në një kohë jo...

TIRANË, 18 mars/ATSH/Përkushtimi, puna e profesionalizmi i ekipit mjekësor pranë shërbimit infektiv, do t’a zërë shah-mat sëmundjen e koronavirusit në një kohë jo të...

Kalo: Pragshërimi i plotë i të sëmurit të parë me COVID-19,...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ “Pragshërimi i plotë i të sëmurit të parë me COVID-19, shënon një sukses të merituar të ekipit të Shërbimit të Sëmundjeve...

Mjeku Kalo: Distancimi social dhe higjiena personale, kyç në ‘luftën’ kundër...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ Mjeku Tritan Kalo siguroi qytetarët që stafi mjekësor i cili po i shërben pacientëve të prekur nga koronavirusi, janë të mirëtrajnuar...

Koronavirusi/ Doktor Kalo apel qytetarëve: Kjo e keqe DUHET të mposhtet...

TIRANË, 12 mars/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u ka kërkuar qytetarëve që t'i referohen vetëm informacioneve zyrtare dhe të dëgjojnë mendimet e ekspertëve...

“Shkollat nuk u mbyllën që njerëzit të vlonin rrugëve”/ Kalo: Vetëndërgjegjësimi...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ -Mjeku Tritan Kalo deklaroi se “nëse një person ka kollë, temperaturë dhe vështirësi në frymëmarrje duhet të njoftojnë menjëherë urgjencën”. “Janë...

Taskforca me plan të mirëpërcaktuar, profesor Tritan Kalo: Asnjë i prekur...

  TIRANË, 24 shkurt /ATSH - I. Vata/ “Në Shqipëri asnjë i sëmurë nga koronavirusi, s'ka vend për panik”, - tha sot për ATSH-në nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA