Ballina Etiketimet Gent Cakaj

Etiketim: Gent Cakaj

Dorëheqja e Cakajt/ Olta Xhaçka emërohet ministre e Jashtme, Niko Peleshi ministër...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka emëruar sot Olta Xhaçkën në detyrën e ministres për Europën dhe Punët e Jashtme, pas dorëheqjen...

Emërimi i Olta Xhaçkës dhe Niko Peleshit/ Kim: Shpresojmë të punojmë...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/-Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka falënderuar sot ish-ministrin në detyrë për Europën dhe Punë te Jashtme,...

Cakaj dorëzon dorëheqjen e parevokueshme: Angazhimi i Shqipërisë me shqiptarët në...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ -Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka paraqitur ditën e sotme dorëheqjen e parevokueshme tek...

Cakaj viziton “Muzeun e Alfabetit” në Manastir: Dorëzuam materiale të rëndësishme...

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi ditën e sotme një vizitë zyrtare në “Muzeun...

Cakaj, thirrje qytetarëve në Medvegjë e Bujanoc: Paraqisni rastet e pasivizimit...

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, bëri me dije sot se Këshilli Kombëtar Shqiptar ka...

Mbretëria e Bashkuar, mbështetëse e jashtëzakonshme e Procesit të Berlinit

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/  Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrin për Tregtinë Ndërkombëtare...

Cakaj takon Adbrakhamanov: Fshirja e adresave të shqiptarëve në Luginën e...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ndodhet në një vizitë zyrtare në Hagë, gjatë të...

“Liria ka emër”/ Rrëfimi prekës i ish-infermieres së UÇK-së: Na u...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka shpërndarë sot rrëfimin e një ish-pjesëtareje të UÇK-së...

Dëgjesa mbi Ballkanin/ Cakaj vlerëson kongresmenin Engel: Një prej mbështetësve më...

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, vlerësoi sot fjalën e mbajtur prej kongresmenit Eliot Engel...

Përkujtimi i Viktimave të Gjenocidit/ Cakaj: Asnjë politikë e mohimit nuk...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka kujtuar e nderuar çdo viktimë të pafajshme të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA