Ballina Etiketimet Gent Cakaj

Etiketim: Gent Cakaj

Gent Cakaj emërohet në postin e zv/ministrit për Europën dhe Punët...

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ - Me propozim të Kryeministrit Edi Rama, Këshilli i Ministrave ka emëruar Gent Cakajn në postin zëvendësministrit për Europën dhe Punët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA