Ballina Etiketimet Subashi

Etiketim: Subashi

Subashi: Më tepër investime në fshatra 4 vitet e ardhshme

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi, i cili rikandidon për një mandat të dytë në 30 qershor, vijoi sot takimet...

Subashi: Në 30 qershor nisim punë akoma më të mëdha në...

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ - Kandidati socialist për bashkinë e Fierit, njëkohësisht kryetari i kësaj bashkie, Armando Subashi, është takuar me banorë të fshatrave:...

Subashi: Rilindëm fshatrat me 3 miliardë lekë borxhe, pas 30 qershorit...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi, njëkohësisht kandidat i Partisë Socialiste për mandatin e dytë, zhvilloi një takim elektoral me...

Subashi në Grecalli: Na presin 4 vite më të mira bashkërisht

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - 4 vite më parë, Grecallia ishte një fshat i harruar pa rrugë, pa ujë, pa shkollë, pa sistem bonifikues,...

Fier/ Ndërtohet rruga e fshatit Metaj në Libofshë

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ - Ndërtohet rruga e fshatit Metaj në Libofshë. Kreu i bashkisë së Fierit dhe njëkohësisht, kandidat i Partisë Socialiste për një...

Subashi: Fieri edhe këtë mandat, në krye të listës së bashkive...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për kryetar bashkie në bashkinë e Fierit, Armando Subashi, ka vazhduar takimet me banorët e...

Subashi: Në 30 qershor u japim shqiptarëve standardin më të lartë...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi zhvilloi sot një takim elektoral me banorët e Fermë Çlirimit. Duke marrë shkas edhe nga...

Subashi: 30 qershori, dita kur partitë i binden vullnetit të shqiptarëve

TIRANË, 5 qershor/ATSH-Maela Marini/ Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi, i cili rikandidon për një mandat të dytë në zgjedhjet e 30 qershorit,...

Fier/ Ndërhyrjet në sistemin e vaditjes nxisin prodhimin bujqësor

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Zhvillimi i bujqësisë dhe investimet në mbështetje të fermerëve mbeten një prioritet për bashkinë e Fierit. Në këtë drejtim, bashkia është angazhuar...

Subashi: Në 3 vite e gjysmë bëmë për Fierin atë që...

TIRANË, 23 mars/ATSH-Maela Marini/ "Në 3 vite e gjysëm, në Fier kemi bërë atë që nuk ishte bërë në 25 vite", deklaroi sot kryetari...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA