Ballina Etiketimet Subashi

Etiketim: Subashi

Fier/ Ambiente krejtësisht të transformuara në shkollën “Jovan Ndreko” në Libofshë

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Një tjetër institucion arsimor është transformuar në bashkinë e Fierit, duke garantuar kushte më të mira për nxënësit dhe mësuesit. Kryetari i...

Fier/ Investimet në rrugën “Andon Profka, infrastrukturë e standardizuar dhe cilësore

TIRANË, 10 gusht/ATSH/ Në Fier nuk janë ndërprerë për asnjë moment investimet publike. Një tjetër ndërhyrje në infrastrukturë po kryhet në rrugën "Andon Profka", e...

Vazhdon puna për Unazën Bujqësore të Myzeqesë/ Lidh zonat bujqësore me...

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Unaza Bujqësore e Myzeqesë është një ndër investimet e rëndësishme në rrugët rurale të viteve të fundit, pasi zgjidh përfundimisht problemin...

Fier/ Ndërhyrje për riparimin e segmenteve rrugore të dëmtuara

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Krahas zbatimit me rigorozitet të të gjitha masave parandaluese të COVID-19, bashkia e Fierit është fokusuar edhe në riparimet e segmenteve...

VIDEO – Operacionet humanitare në Fier/ Subashi për ATSH-në: Deri tani...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Operacionet humanitare në Fier po vazhdojnë në mbështetje të pensionistëve të vetmuar dhe familjeve në nevojë, ndërsa deri tani janë shpërndarë...

Kreditë e buta në Tiranë, Subashi për ATSH-në: Formular i thjeshtë...

    TIRANË, 22 shkurt/ATSH-Z.Tosku/ Qytetarët e Tiranës, të interesuar për të qenë përfitues së programit të subvencionit të kredisë, duhet të paraqiten pranë njësisë administrative...

Kreditë e buta në Tiranë/ Subashi për ATSH-në: Hapen në fillim...

TIRANË, 28 janar/ATSH-Zina Tosku/ Programi i subvencionit të interesave të kredisë nga bashkia e Tiranës do të hapet në fillim të muajit shkurt. Drejtoresha e...

Subashi për ATSH-në: Treg me standarde dhe shërbim thertoreje për fermerët...

TIRANË, 20 janar/ATSH-Maela Marini/ Së shpejti Fieri do të ketë një treg të ri me standarde për tregtimin e gjësë së gjallë, i cili do...

Rikonstruksioni i qendrës së Fierit, mundësi të reja për zhvillimin e...

TIRANË, 10 janar/ATSH/ Rikonstruksioni i qendrës së qytetit dhe rehabilitimi i lumit Gjanica do të sjellë një transformim rrënjësor të qytetit të Fierit. Kryetari i...

Peshëngritësja e Apolonisë dhe Kombëtares medalje ari dhe argjendi në Kampionatin...

TIRANË, 18 dhjetor/ATSH/- Kryetari i bashkisë së Fierit, Armando Subashi, priti sot në një takim peshëngritësen Kleopatra Saliaj dhe trajnerin e saj Ilir Kafaraj,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA