Ballina Etiketimet Bayern Munich

Etiketim: Bayern Munich

Champions League/ “Bayern Munich” në finale, mposht 3-0 “Lyon”-in

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ Bayern Munich është finalistja e dytë e Champions League. Bavarezët triumfuan lehtësisht 3-0 ndaj francezëve Olympique Lyon në gjysmëfinale, falë dy...

FUTBOLL – Bayern Munich shumë pranë titullit të Bundesligës

ANKARA, 7 qershor /ATSH-AA/ - Klubi gjerman, Bayern Munich shënoi fitore kundër Bayer Leverkusen dhe tashmë gjiganti bavarez është shumë pranë titullit të Bundesligës...

FUTBOLL – Bayern dhuron 350 000 euro shtesë për klubet amatore

MYNIH, 28 maj /ATSH-DPA/ - Bayern do të dhurojë 350 000 euro të tjera për klubet amatore në shtetin e Bavarisë, me qëllim për...

Dështon transferimit tek “Bayern Munich”, Sane drejt operacionit

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ -Transferimi i Leroy Sane nga Manchester City tek Bayern Munich rrezikon të dështojë përfundimisht. Mesa duket dëmtimi që pësoi sulmuesi i...

“Bayern Munich” në gjurmët e talentit të Ajax, Ziyech

TIRANË, 6 Gusht /ATSH/ -Bayern Munich po kërkon një sulmues cilësor dhe pasi nuk arriti tek ylli i Manchester City leroy Sane, tashmë duket...

Tension tek “Bajerni”, Kovaç sherr me lojtarët përpara “Liverpool”-it

TIRANË, 18 shkurt ATSH/ - Gazeta prestigjoze gjermane, Bild, sjell detajet e dramës më të fundit tek "Bayern Munich". Ky artikull vjen 48 orë para...

Robben do të largohet nga “Bayern”, e kërkojnë në Japoni

TIRANË, 29 janar ATSH/ - Ky është sezoni i fundit me "Bayern Munich" për Arjen Robben. Holandezi do të përpiqet ta mbyllë me trofe aventurën...

James Rodriguez do të rikthehet tek “Real Madrid”

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ - E ardhmja e James Rodriguez vazhdon të mbetet e paqartë. Ylli kolumbian është i huazuar te "Bayern Munich" deri në...

“Bayern”, tre kandidatë për të zëvendësuar trajnerin Kovaç

TIRANË, 9 Tetor /ATSH/ -Kampionët e Gjermanisë, Bayern Mynih po kalojnë në një krizë rezultatesh. Humbja 0-3 në Allianz Arena kundër Borussia Monchengladbach e...

FUTBOLL – Kovaç trajneri i ri i Bayern Munich

BERLIN, 13 prill /ATSH-AFP/ - Niko Kovaç do të bëhet trajneri i ri i Bayern Munich në vend të Jupp Heynckes, i cili do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA