Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

“PSG” refuzon ofertën e “Real Madrid” për Neymar

TIRANË, 22 Gusht /ATSH/ -PSG ka refuzuar të enjten ofertën e parë të Realit të Madridit, që përfshinte përveçse një shumë të majme parash,...

FUTBOLL – PSG refuzon kushtet e Barçës për Neymar

PARIS, 21 gusht /ATSH-ANSA/ - Mundësia e huazimit të Neymar zbehet për “Barcelonën. Sipas gazetës “Le Parisien”, PSG-ja e konsideron si të papranueshme ofertën e...

“Barcelona”, pranë huazimit të Neymar nga PSG

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ - Neymar kërkon më çdo kusht të kthehet te "Barcelona", aty ku shkëlqeu për 4 sezone nga viti 2013 deri...

Dybala refuzon edhe “Tottenhamin”, “PSG” dhe “Interi” dy opsionet e vetme

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ -Paulo Dybala i ka thënë edhe njëherë tjetër jo “Premier League”. Pasi refuzoi shkëmbimin me Lukakun dhe kalimin te Manchester United,...

Tension mes “PSG” dhe “Barcelonës” për Neymar

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Tension i lartë mes “Barcelonës” dhe “PSG” për Neymar. Sipas të përditshmes katanalanase “Sport”, braziliani Neymar ka marrë vendimin për të...

FUTBOLL – PSG nënshkruan për pesë vite me talentin Abdou Diallo

ABU DABI, 16 korrik /ATSH-AFP/ - Mbrojtësi i shpresave franceze, Abdou Diallo (23) që luan në “Bundesligë” me “Dortmundin”, nënshkroi sot një kontratë pesë...

FUTBOLL – Neymar: Dua të iki nga PSG

PARIS, 16 korrik /ATSH-AA/ - Sulmuesi brazilian, Neymar ka njoftuar Paris Saint-Germain (PSG) se dëshiron të largohet nga klubi. ''Sky Sports'' thekson se Neymar foli...

Leonardo: Neymar do të ndëshkohet, ka ende 3 vjet kontratë me...

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ - Drejtoi sportiv i PSG, Leonardo, ka folur për çështjen “Neymar”. Në një intervistë të gjatë për “Le Parisien”, 49-vjeçari paralajmëron...

FUTBOLL – PSG shton përforcimet me Ander Herrera

PARIS, 5 korrik /ATSH-AA/ - Lojtari i dikurshëm i “Mançester Junajtid”, Ander Herrera ka nënshkruar një kontratë pesëvjeçare me PSG-në, njoftuan kampionët e Francës. Herrera...

Gati shkëmbimi, Coutinho drejt “PSG”, Neymar pranë rikthimit tek “Barcelona”

TIRANË, 3 Korrik /ATSH/ - Marrëveshje mes Coutinho dhe PSG në opreacionin e rikthimit të Neymar tek Barcelona! Ky është titulli kryesor i gazetës katalane...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA