Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

FUTBOLL – Griezmann refuzon PSG

BARCELONE, 5 qershor /ATSH-ANSA/ - Sulmuesi francez Antoine Griezmann ka deklaruar se nuk dëshiron të shkojë tek Paris Saint-Germain. Sulmuesi ka refuzuar të transferohet në...

FUTBOLL – Neymar: Shqetësues fakti që nuk dimë se kur do...

PARIS, 18 maj /ATSH-AA/ - Braziliani Neymar, i cili mban fanellën e klubit francez të futbollit Paris Saint-Germain (PSG), është shprehur se është i...

FUTBOLL – Ikardi do të zëvendësojë Obamejangun?

LONDER, 9 maj /ATSH-MIA/ - Klubi i futbollit ''Arsenal'' mund ta zëvendësojë Pjer Emerik Obamejang me Mauro Ikardin. Sipas medieve italiane, sulmuesi i ''Paris Saint-Germain''...

PSG dhuron 100 mijë euro në luftën kundër COVID-19

PARIS, 6 maj /ATSH-AA/ - Klubi futbollistik francez Paris Saint-Germain (PSG) dhuroi 100.000 euro për një organizatë humanitare në kuadër të luftës kundër koronavirusit...

COVID-19 – PSG kampion: Ia dedikojmë titullin personelit mjekësor dhe heronjve...

PARIS, 30 prill /ATSH-AFP/-  Ekipi i futbollit Paris Saint-Germain, i kurorëzuar kampion pas ndërprerjes para kohe të kampionatit L1 nga Liga Profesionale e Futbollit...

“Juventus” e “PSG” shumë pranë shkëmbimit Can-Paredes

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Tratativa për shkëmbimin e Leandro Paredes dhe Emre Can është gjithnjë e më konkrete. Drejtuesit e “Juventusit” dhe “Paris...

Forma jo e mirë, por “Juventus” nuk heq dorë nga Rabiot

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Një fillim sezoni aspak i mirë për Adrien Rabiot, futbollistin e transferuar verën e 2019-ës nga "Paris Saint German" te...

Arrihet marrëveshja, Cavani drejt “Atletico Madrid”

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/-  “Paris Saint German” dhe “Atletico Madrid” kanë gjetur marrëveshjen për transferimin e Edinson Cavanit nga Parisi në Madrid, nën...

Paredes më pranë “Juventusit”, gati shkëmbimi me Emre Çan

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Emri më i nxehtë për t’u transferuar te “Juventus” në merkaton e janarit, është ai i Leandro Paredes. Futbollisti...

Icardi bind francezët, PSG vendos të blejë argjentinasin

TIRANË, 11 nëntor/ATSH- Arbi Fortuzi/- Mauro Icardi ka arritur të bindë drejtuesit francezë të "Paris Saint German" të cilët tashmë kanë vendosur të blejnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA