Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

“Juventus” e “PSG” shumë pranë shkëmbimit Can-Paredes

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Tratativa për shkëmbimin e Leandro Paredes dhe Emre Can është gjithnjë e më konkrete. Drejtuesit e “Juventusit” dhe “Paris...

Forma jo e mirë, por “Juventus” nuk heq dorë nga Rabiot

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Një fillim sezoni aspak i mirë për Adrien Rabiot, futbollistin e transferuar verën e 2019-ës nga "Paris Saint German" te...

Arrihet marrëveshja, Cavani drejt “Atletico Madrid”

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/-  “Paris Saint German” dhe “Atletico Madrid” kanë gjetur marrëveshjen për transferimin e Edinson Cavanit nga Parisi në Madrid, nën...

Paredes më pranë “Juventusit”, gati shkëmbimi me Emre Çan

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Emri më i nxehtë për t’u transferuar te “Juventus” në merkaton e janarit, është ai i Leandro Paredes. Futbollisti...

Icardi bind francezët, PSG vendos të blejë argjentinasin

TIRANË, 11 nëntor/ATSH- Arbi Fortuzi/- Mauro Icardi ka arritur të bindë drejtuesit francezë të "Paris Saint German" të cilët tashmë kanë vendosur të blejnë...

PSG, gati të paguajë klauzolën për Mauro Icardi-n

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Skuadra e Paris Saint Germain është gati të paguajë klauzolën prej 60 milionë eurosh për të blerë kartonin e...

FUTBOLL – Navas nënshkruan për katër vite me PSG-në, Areola shkon...

PARIS, 2 shtator /ATSH-AFP/ - Klubi francez i PSG-së zyrtarizmi sot nënshkrimin për katër vite me portierin Keylor Navas i cili vjen nga “Real...

“Barcelona” ofertë të çmendur për Neymar, 2 lojtarë dhe 125 milionë...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ "Barcelona" po bën çmos të transferojë yllin brazilian Neymar nga PSG, teksa detaje të reja vijnë nga Spanja. Mediet spanjolle kanë...

“PSG” i kërkon “Real Madrid”, Vinicius Junior në këmbim të Neymar

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ -Reali i Madridit kërkon të sjellë Neymarin e PSG në kryeqytetin spanjoll, por palët janë ende larg dhe konkurrenca me...

“PSG” fitore “e hidhur” ndaj “Touluse”, dëmtohen Mbappe dhe Cavani

TIRANË, 26 Gusht /ATSH/ -Fitorja e thellë 4-0 e PSG ndaj Toulusës ka qenë e hidhur për parizienët, pasi i kushtoi disa dëmtime të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA