Ballina Etiketimet Ngrica

Etiketim: ngrica

Ngricat në Pogradec, pastrohen rrugët në blloqet e banimit

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Moti me temperatura të ulëta ka shkaktuar ngrica në rrugët e Pogradecit, ndaj dhe bashkia është angazhuar në terren për pastrimin...

Ngricat në Vlorë, probleme me furnizimin me ujë

TIRANË, 8 janar/ATSH/ - Temperaturat e ulëta që kanë përfshirë gjithë vendin kanë sjellë anomali në furnizimin me ujë të pijshëm të qytetarëve në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA