Ballina Etiketimet Ngrica

Etiketim: ngrica

SHBA – Moti i ftohtë vazhdon të shkaktojë probleme me ndërprerje...

NJU JORK, 19 shkurt /ATSH-AFP/ - I ftohti dhe dëbora vazhdojnë të shkaktojnë probleme në jug dhe në pjesën qendrore të SHBA-së, me ndërprerje...

GREQI – Transporti publik ende me probleme pas temperaturave – 24,8...

ATHINË, 18 shkurt /ATSH-ANA/ - Autobusët dhe trenat në Athinë vazhduan të përballen me probleme në disa zona për shkak të motit të keq...

MV – Vështirësi në lëvizje për shkak të bllokimit të rrugëve...

SHKUP, 15 shkurt /ATSH-MIA/ - Trafiku në disa rrugë në Maqedoninë e Veriut paraqet vështirësi, pasi vende-vende ka mbetje të dëborës në rrugë, për...

FOTO/ Moti i keq, në të gjitha rrugët e Vorës po...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Në të gjitha rrugët e bashkisë së Vorës, ku ka prani të ngricave po bëhet kriposja për të shmangur problematikat...

Vijon pastrimi i akseve rrugore nga bora e ngricat/ARRSH: Rekomandohet qarkullimi...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar mbi gjendjen e akseve kombëtare duke bërë të ditur se “reshjet e borës kanë pushuar, por...

ITALI – Moti i acartë mbyll shkollat në disa provinca

ROMË, 13 shkurt /ATSH-ANSA/ - Moti i keq në Itali ka shkaktuar ngrica në rrugë, me probleme e aksidente në rajone ku bora ka...

Reshje bore përfshijnë vendit/ ARRSH: Kontraktorët kanë bërë shpërndarjen e kripës...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ Reshje bore kanë përfshirë verilindjen e juglindjen e vendit, ndërsa Autoriteti Rrugor Shqiptar informon se kompanitë kontraktore janë në terren për...

Parashikimi i motit, 19 janar 2020

TIRANË, 19 janar/ATSH/- Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e martë parashikohet me diell dhe me ulje temperaturash nën minus...

Reshjet e dëborës/ Prefekti Kuçana për ATSH-në: Akset rrugore nacionale të...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Reshjet e dëborës të shoqëruara me ulje të ndjeshme të temperaturave dhe ngricave kanë përfshirë ditët e fundit bashkitë e qarkut...

Temperaturat e ulëta/ ARRSH: Pastrim dhe shpërndarje e kripës në akset...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Autoriteti Rrogor Shqiptar (ARRSH) informon se, gjatë natës ka pasur temperatura të ulëta në të gjithë vendin, kryesisht në veri,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA