Ballina Etiketimet Muçostepa

Etiketim: Muçostepa

Muçostepa: Ballkani Perëndimor si një destinacion i vetëm investimi

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Në Shkup, u zhvillua sot Forumi Ekonomik Rajonal, për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e së cilës është dhe Shqipëria. Gjatë...

Komiteti i Përbashkët i Investimeve Shqipëri-Itali/ Muçostepa: Objektiv rritja e shkëmbimeve...

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Kryetarja e Bashkimit të Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë, Ines Muçostepa zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Italisë në vendin...

Muçostepa: Volumi tregtar Shqipëri-Serbi, 222 milionë euro në dy vitet e...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/322642395202860/?t=0 TIRANË, 3 tetor/ATSH/- Volumi tregtar i shkëmbimeve me Serbinë gjatë dy viteve të fundit është 222 milionë euro, duke pasur një rritje prej 35%...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA