FOTOGALERI- Kantieret e Rindërtimit në Vorë dhe qendra e rehabilituar shëndetësore në Rrogozhinë

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi foto nga inspektimet e sotme në kantieret e rindërtimit në bashkinë e Vorës, si dhe nga Qendra Shëndetësore e Rrogozhinës e rehabilituar tërësisht në kuadër të Programit Kombëtar të Rindërtimit të 300 qendrave shëndetësore, me standardeve europiane.

“Punë, jo gjumë”, thotë Rama, ndërsa ndan foto nga Vora, me kopshtin e rilindur “Muçaj”, si dhe me themelet e pallateve të reja për banorët e dëmtuar rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

Më poshtë një galeri fotosh nga kantieret e rilindjes në Vorë dhe Rrogozhinë.

/m.m/j.p/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.