Ballina Etiketimet Foto

Etiketim: foto

Fotoalbumi i javës

TIRANË, 26 qershor /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama ka publikuar një përmbledhje të aktiviteteve të javës përmes një fotoalbumi. Ditën e sotme, kryeministri...

Fotoalbum mes emocionesh në familjen e madhe socialiste dje, sot dhe...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga  Kongresi i jashtëzakonshëm i PS-së që u mbajt një ditë më parë në 30...

“DefenderEurope 21”/Rama publikon foto nga stërvitja e marinës amerikane dhe shqiptare...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Në Portin e Durrësit po vijon stërvitja e madhe, me dislokimin që ndodh për herë të parë që prej Luftës së...

”Dashuria e nënës” fotoja fituese e Istanbul Photo Awards 2021

ANKARA, 12 maj /ATSH-AA/ - Fotografia e Mohammed Shajahan nga Bangladeshi me titull "Dashuria e nënës" fitoi çmimin Fotografia e Vitit në Istanbul Photo...

FOTO/ Saranda në mbrëmje, shëtitorja “Naim Frashëri” e transformuar pret sezonin...

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Saranda, e ndodhur në gjirin e detit Jon dhe e konsideruar si një nga vendet më të bukura të Rivierës shqiptare,...

“Mbledhja e parë pa Finon”/ Anëtarët e Komisionit të Ligjeve, kolazh...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Mbledhja e radhës e Komisionit për Çështjet Ligjore, ka filluar ndryshe nga herët e tjera sot, në mungesë të Bashkim...

Zbatimi i masave antikovid/ Fotolajm nga takimet elektorale të PS dhe...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Teksa na ndajnë më pak se 14 ditë nga dita e zgjedhjeve një kontrast i madh vërehet gjatë takimeve elektorale në...

Sonda kineze dërgon foton e parë nga Marsi 

PEKIN, 6 shkurt /ATSH-AFP/ - Sonda hapësinore kineze ''Tianwen-1'' dërgoi fotografinë e parë nga Planeti i Kuq, tha agjencia hapësinore kombëtare kineze (CNSA). Sonda, e...

FOTOGALERI- Kantieret e Rindërtimit në Vorë dhe qendra e rehabilituar shëndetësore...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi foto nga inspektimet e sotme në kantieret e rindërtimit në bashkinë e Vorës, si dhe nga Qendra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA