Ballina Etiketimet Inspektime

Etiketim: inspektime

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 466 inspektime dhe monitorime në të gjithë...

TIRANË, 2 shtator /ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 466 inspektime si pjesë e Taskforcës antiCovid, për zbatueshmërinë e protokolleve...

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 519 inspektime, asgjësohen 6.976 tonë produkte ushqimore

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer 519 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin, si pjesë e Taskforcës...

FOTO/ Nis puna për rehabilitimin e rrugës “Tom Plezha” në Kashar

TIRANË, 17 gusht/ATSH/ Banorët e Kasharit, ku mbizotërojnë pallatet e reja të ndërtuara pas viteve 2000, do të kenë një rrugë me infrastrukturë të...

Taskforca antiCOVID/ AKU kryen 432 inspektime dhe monitorime në të gjithë...

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë kryer gjatë ditës së sotme 432 inspektime dhe monitorime si pjesë e Taskforcës...

Taskforca kryen mbi 1300 kontrolle në fundjavë, gjoba dhe pezullim aktiviteti...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara edhe në fundjavë, për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit...

Nga gjobat për mosmbajtje të maskës deri tek pezullimet për bizneset/ ...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar kontrollet me zero tolerancë ndaj individëve dhe subjekteve që shkelin rregullat dhe protokollet për parandalimin e COVID-19. Inspektorati...

COVID-19/ Mbi 1000 inspektime në 24 orët e fundit, gjoba për...

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka realizuar mbi 1064 inspektime dhe monitorime në të gjitha qarqet e vendit në 24 orët e fundit. Ministria...

Gjoba dhe ndjekje penale për shkeljen e protokolleve antiCOVID/ Lleshaj: Ndodhemi...

TIRANË, 7 korrik/ATSH-Maela Marini/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi inspektuan sot zbatimin e masave antiCOVID në...

Monitorimi i masave kundër COVID/ ISHSH kryen 1 869 inspektime, vendos...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Inspektorati Shtetëror Shëndetësor realizoi 1 869 inspektime për monitorimin e masave ndaj infeksionit COVID-19 në 24 orët e fundit. Sipas ISHSH-së, janë...

Protokollet antiCovid/ Pezullohet një fasoneri dhe gjobiten 2 biznese

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Inspektorati Shtetëror Shëndetësor po vijon intensivisht kontrollet dhe monitorimet në terren dhe vetëm në 24 orët e fundit janë kryer 1716...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA