Ballina Etiketimet Vore

Etiketim: Vore

PS fiton në Vorë/ Veliaj: Do ju shërbejmë me dinjitet të...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Partia Socialiste thyen për herë të parë pas 20 vitesh një prej bastioneve më të forta të Partisë Demokratike në Qarkun...

Noka: Kanë braktisur çdo familje në Vorë dhe kudo

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Kandidati i PD për qarkun e Tiranës, Flamur Noka ishte sot në Vorë, në një familje e cila, sipas tij...

Basha në Vorë: Rindërtimi do të jetë prioritet kryesor

TIRANË, 15 mars /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte sot në qytetin e Vorës ku zhvilloi takime me banorë...

Noka në Vorë: Në 25 Prill merr fund qeveria e mafies...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Banorët e një pallati në Vorë takuan drejtuesin politik të PD në Vorës, Flamur Noka. Një banor tregon për vendimin e...

Zero tatimfitim dhe TVSH/ Denaj: Ndihmë biznesit dhe nxitje punësimit përmes...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj së bashku me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishin...

Rindërtimi në bashkinë Vorë/ Mbi 5 milionë lekë për rikonstruksionin e...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot përdorimin e fondit të rindërtimit, për financimin e rikonstruksionit të njësive individuale të banimit dhe...

FOTO/ Moti i keq, në të gjitha rrugët e Vorës po...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Në të gjitha rrugët e bashkisë së Vorës, ku ka prani të ngricave po bëhet kriposja për të shmangur problematikat...

Tërmeti i dëmtoi banesën, Seit Haxhiu firmos kontratën për rindërtimin: Po...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ishte sot në Vorë, ku u takua me...

“Ndryshe nga ç’flet ansambli i gjumit”/ Iu dëmtua shtëpia nga tërmeti,...

TIRANË, 31 janar/ATSH/ Enver Maloku është një nga banorët e zonës së Vorës, shtëpia e të cilit u dëmtua rëndë nga tërmeti i 26...

Marikaj/ Spiropali: Sipërmarrjet, punësim dhe impuls zhvillimi për zonën

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ishte sot në Marikaj të Vorës ku vizitoi disa nga aktivitetet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA