Ballina Etiketimet Voda

Etiketim: Voda

Mbështetja për Rindërtimin, Voda: Sakrificat e institucioneve dhe qytetarëve, histori e...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH-Arbi Fortuzi/-Një ndjesi lumturie dhe krenarie nga lajmi i mbrëmshëm nga Konferenca e Donatoreve për shumën 1.15 miliard euro në ndihmë të...

Paketa Anti KÇK/ Voda: Model në luftën kundër krimit

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/-Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda tha sot se, "ndonëse është në fillimet e saj operacioni "Forca e Ligjit", (OFL) veprimet aktive...

“Anti KÇK”/ Voda: Sot aksioni i dytë i Operacionit Forca e Ligjit

TIRANË, 4 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Gjatë ditës së sotme pritet zhvillimi i operacionit të dytë të strukturës operacionale "Forca e Ligjit", në kuadër të hyrjes...

Anti KÇK/ Voda: Goditja e parë brenda pak orësh nga operacioni...

TIRANË, 3 shkurt/ATSH/ Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda, deklaroi se paketa anti KÇK është një “akt normativ që rregullon në mënyrë të detajuar të...

VIDEO-Trafikimi i qenieve njerëzore/ Voda për ATSH: Parandalimi dhe rritja e...

TIRANË, 19 janar/ATSH-A. Fortuzi/-  Parandalimi dhe rritja e hetimeve pro-aktive janë prioritet e Ministrisë së Brendshme për vitin 2020, sa i takon luftës ndaj...

Voda për ATSH-në: Krimi i organizuar dhe siguria rrugore prioritet për...

TIRANË, 16 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Lufta ndaj krimit të organizuar dhe Siguria Rrugore do të jenë prioritetet e punës së Ministrisë së Brendshme për vitin...

Rritet fondi për bonusin e qirasë për banorët e Durrësit, Voda:...

TIRANË, 7 janar/ATSH-Maela Marini/ Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda deklaroi sot se "fondi për bonusin e qirasë për banorët e prekur nga tërmeti i...

Dixhitalizimi/ Shërbimet e Ministrisë së Brendshme, në pak minuta online në...

TIRANË, 7 janar/ATSH/ Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda pas inspektimit në Zyrën e Shërbimit për Qytetarët deklaroi se me fillimin e vitit të ri...

Përballimi i pasojave të tërmetit, Voda: Shumë shpejt akti i ekspertimit...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Rovena Voda, zv.ministre e Brendshme, njëherazi kryetare e Shtabit të Emergjencës Civile në Durrës, ka bërë të ditur se...

Bonusi i qirasë për qytetarët e prekur nga tërmeti/ Voda për...

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH-Z.Tosku/ Qeveria ka lëvruar nga fondi rezervë i buxhetit të shtetit 270 milion lekë të reja për pagesën e strehimit në strukturat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA