Ballina Etiketimet Voda

Etiketim: Voda

Strategjia Kombëtare për Migracioni, konsultim me vendet e BE-së

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH-A. Fortuzi/- Ministria e Punëve të Brendshme është duke zhvilluar një sërë takimesh konsultative për të hartuar Strategjinë Kombëtare për Qeverisjen...

Strategjia Kombëtare për Migracionin 2019-2022, Voda: 4 objektiva strategjikë

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/-  Ministria e Brendshme organizoi të premten një takim konsultativ me përfaqësues të shoqërisë civile në kuadër të konsultimit publik...

Rritje e efikasitetit në luftën kundër krimit të organizuar dhe terrorizmit

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ - Komisioni për Sigurinë Kombëtare miratoi sot projektligjin që mundëson aderimin e Republikës së Shqipërisë në dy protokolle ndërkombëtare të...

Zv.ministrja Voda: Rritje identifikimit të viktimave të trafikimit

TIRANË, 17 shtator/ATSH/- "Përdorimi i teknologjisë së informacionit dhe komunikimit në luftën kundër trafikimit të qenieve njerëzore", ishte trajnimi i organizuar sot në Akademinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA