Ballina Etiketimet Voda

Etiketim: Voda

Pasojat e tërmetit/ Punë me ritëm të shpejtë për rigjallërimin e...

TIRANË, 22 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda, e cila është dhe kryetare e Shtabit të Emergjencës së ngritur në Durrës, për...

6 kallëzime penale por të pushuara për një pallat në Durrës/Voda:...

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH A.ALLA/ - Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, gjatë një interviste televizive ka folur në lidhje me hetimet për sa u...

Bonus qiraje për një vit/ Voda për ATSH-në: Familjet që do...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/- Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda deklaron për ATSH se 600 familje të mbetura pa strehë nga tërmeti i 26 nëntorit marrin...

Bashkia e Durrësit vendos bonus qiraje për 660 familjet e para...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ “Këshilli bashkiak i bashkisë Durrës vendosi në mbledhjen e sotme miratimin e bonusit të qirasë për 660 familjet e para...

Voda: Mbi 1000 banesa të inspektuara në Durrës, 2000 në Krujë,...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/- Zv.ministrja e Brendshme dhe kryetare e shtabit të Emergjencave në Durrës, Rovena Voda bëri të ditur bilancin e punës së bërë...

VIDEO/ Voda për ATSH-në: Situata drejt normalizimit, 14 firma private të...

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH/ Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda, deklaroi sot se "situata në Durrës po shkon drejt normalizimit, ndërsa nga dita e djeshme në...

22 persona trajtim mjekësor në spitale, 1 669 fëmijë po marrin...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ 22 persona vijojnë të marrin trajtim mjekësor në qendrat spitalore të Tiranës dhe Durrësit, ndërsa 3 prej tyre po trajtohen jashtë...

Bilanci i inspektimeve, Voda: 1 183 banesa janë raportuar të shembura,...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ 1 183 banesa janë raportuar deri tani të shembura, 5 497 të dëmtuara rëndë dhe 3567 të dëmtuara lehtë në qarqet...

Pasojat e tërmetit/ Voda: Kemi inspektuar mbi 4000 objekte, në ekipe...

TIRANË, 5 dhjetor /ATSH/-Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda në një deklaratë për mediat mbrëmjen e së enjtes, bëri bilancin e ndërtesave të inspektuara nga...

Voda: 1183 shtëpi të shembura, 3975 qytetarë të akomoduar në strukturat...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda vijoi me përditësimin e të dhënave dhe bilancin paraprak të punës deri në orën 13:30...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA