Ballina Etiketimet Te sheruar

Etiketim: te sheruar

SHBA – “Worldometer”: Mbi 9,5 milionë të shëruar nga COVID-19 në...

NJU JORK, 24 korrik /ATSH-AA/ - Numri i personave të shëruar në mbarë botën nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka tejkaluar shifrën 9,5 milionë,...

SHBA – Worldometer: Mbi gjashtë milionë të shëruar në botë nga...

NJU JORK, 2 korrik /ATSH-AA/ - Numri i personave të shëruar në mbarë botën nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka tejkaluar shifrën gjashtë milionë,...

11 të shëruar brenda 24 orëve të fundit, 50 të shtruar...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 11 qytetarë mes të cilëve 2 personel shëndetësor, duke e çuar numrin e të...

20 të shëruar në 24 orët e fundit/ 980 pacientë kanë...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 20 të prekur nga Covid19 mes të cilëve 8 personel shëndetësor, duke e çuar...

30 të prekur me COVID-19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv,...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se vijon të ketë shtrime të reja me COVID-19 dhe rritje te rasteve...

15 të shëruar në 24 orët e fundit/ 925 pacientë kanë...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ Në 24 orët e fundit janë shëruar 15 qytetarë, duke e çuar në 925 numrin e të shëruarve, që nga fillimi...

15 të shëruar në 24 orët e fundit/ 872 pacientë kanë...

TIRANË, 31 maj/ATSH/  Në 24 orët e fundit janë shëruar 15 qytetarë, duke e çuar në 872 numrin e të shëruarve. Genta Qirjako nga Instituti...

11 të shëruar në 24 orët e fundit/ 823 pacientë kanë...

TIRANË, 28 maj/ATSH/ Në 24 orët e fundit janë të shëruar 11 qytetarë, duke e çuar në 823 numrin e të shëruarve që nga...

9 të shëruar 24 orët e fundit/ Mbi 800 pacientë kanë...

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Në 24 orët e fundit janë të shëruar 9 qytetarë, duke e çuar mbi 800 numrin e të shëruarve që nga...

8 të shëruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit/ 803...

TIRANË, 26 maj/ATSH/ 803 qytetarë janë shëruar, ose 78% e të gjithë të prekurve nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA