Ballina Etiketimet Te sheruar

Etiketim: te sheruar

6 të shëruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit/ 759...

TIRANË, 25 maj/ATSH/ 759 qytetarë janë shëruar, ose 79% e të gjithë të prekurve nga COVID-19. Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik tha...

MV – Regjistrohen 24 të shëruar të rinj nga COVID-19

SHKUP, 23 maj /ATSH-MIA/ – Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 20 raste të reja me COVID-19, duke e çuar në 1 941 numrin...

758 pacientë kanë fituar betejën me COVID-19 që nga fillimi i...

TIRANË, 20 maj/ATSH/ 758 qytetarë janë shëruar, ose 79% e të gjithë të prekurve nga COVID-19. Dr. Flutura Beqo nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

MV – Mbi 1 300 të shëruar nga COVID-19

SHKUP, 18 maj /ATSH-AA/ - Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut informoi se në 24 orët e fundit janë shëruar tetë persona nga...

COVID-19 – Mbi 1,8 milionë të shëruar në gjithë botën

ANKARA, 17 maj /ATSH-AA/ - Numri i të shëruarve nga koronavirusi në mbarë botën ka tejkaluar shifrën 1,8 milionë persona. Sipas faqes së internetit "Worldometer",...

Situata në spitale e qëndrueshme, 19 të shtruar dhe 4 në...

TIRANË, 15 maj/ATSH/ Situata në spitale paraqitet e qëndrueshme me 19 qytetarë të shtruar, prej të cilëve 4 janë në terapi intensive. Silva Bino, përgjegjëse...

78% e të prekurve janë shëruar/ Më pak se 15% po...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se deri më sot janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 në të gjithë vendin...

FOKUS – Mbi 1,5 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë...

ANKARA, 11 maj /ATSH-AA/ - Numri i të shëruarve nga koronavirusi në mbarë botën ka tejkaluar shifrën 1,5 milionë. Sipas faqes së internetit Worldometer, që...

MV – Rritet në 1 200 numri i të shëruarve nga...

SHKUP, 11 maj /ATSH-AA/ - Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informoi se në 24 orët e fundit janë shëruar 64 persona nga...

COVID-19/ 654 pacientë të shëruar nga fillimi i pandemisë

TIRANË, 11 maj/ATSH/ 654 qytetarë janë shëruar, ose 75% e të gjithë të prekurve nga COVID-19. Ekspertja e Institutit të Shëndetit Publik, dr. Eugena Tomini,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA