Ballina Etiketimet Te sheruar

Etiketim: te sheruar

SHBA – Mbi 29 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë...

NJU JORK, 15 tetor /ATSH-AA/ - Numri i të shëruarve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka shkuar në mbi 29 milionë,...

150 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm në...

TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm COVID-19. Lajmi u bë i ditur nga...

COVID-19/ 88 qytetarë e kanë fituar betejën gjatë 24 orëve të...

  TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, 88 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm COVID-19 Lajmi është bërë i ditur nga...

150 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19 gjatë 24 orëve...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit 150 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID-19. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë...

117 pacientë fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, 117 pacientë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm. Kështu u shpreh sot ministrja e Shëndetësisë...

SHBA – “Worldometer”: Mbi 9,5 milionë të shëruar nga COVID-19 në...

NJU JORK, 24 korrik /ATSH-AA/ - Numri i personave të shëruar në mbarë botën nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka tejkaluar shifrën 9,5 milionë,...

SHBA – Worldometer: Mbi gjashtë milionë të shëruar në botë nga...

NJU JORK, 2 korrik /ATSH-AA/ - Numri i personave të shëruar në mbarë botën nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka tejkaluar shifrën gjashtë milionë,...

11 të shëruar brenda 24 orëve të fundit, 50 të shtruar...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 11 qytetarë mes të cilëve 2 personel shëndetësor, duke e çuar numrin e të...

20 të shëruar në 24 orët e fundit/ 980 pacientë kanë...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 20 të prekur nga Covid19 mes të cilëve 8 personel shëndetësor, duke e çuar...

30 të prekur me COVID-19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv,...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se vijon të ketë shtrime të reja me COVID-19 dhe rritje te rasteve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA