Ballina Etiketimet Rastet ditore

Etiketim: rastet ditore

Kosovë, 14 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 26 korrik /ATSH/ Në 24 orët e fundit janë raportuar 14 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, nga 2 406 testime të...

Kosovë, 19 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 24 korrik /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon nga 2.672 testime, 19 qytetarë...

MSHMS: Asnjë humbje jete, 31 raste të reja me COVID-19

TIRANË 23 korrik /ATSH-I.Vata/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2377 testime, nga...

Kosovë, 5 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 21 korrik /ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar pesë raste të reja me COVID-19 nga 358 teste të kryera. Në këtë...

Kosovë, 15 raste të reja me COVID-19 dhe një humbje jete

PRISHTINË, 20 korrik /ATSH/ Një person ka humbur jetën në Kosovë si shkak infektimit me koronavirus. Ndërsa siç njofton Ministria e Shëndetësisë bazuar në...

Kosovë, 7 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 18 korrik /ATSH/ Në 24 orëshin e fundit në Kosovë janë raportuar shtatë raste të reja me COVID-19, ndërsa nuk raportohet për të...

MSHMS: Asnjë humbje jete, 18 raste të reja me COVID-19 në...

TIRANË 17 korrik /ATSH-I.Vata/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2431 testime, nga...

MSHMS: Asnjë humbje jete, 18 raste të reja me COVID-19

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3621 testime, nga...

Kosovë/ 12 raste të reja me COVID-19, asnjë humbje jete

PRISHTINË, 14 korrik /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bën të ditur se, nga 1.421...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 1915 testime, 1 i...

TIRANË, 13 korrik /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 1915 testime, nga të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA