Ballina Etiketimet Murrizi

Etiketim: Murrizi

Përzgjedhja e kandidatëve të 25 prillit/ Patozi: E turpshme çfarë po...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ “Çfarë po ndodh në oborrin e PD-së për një vend të sigurt është e turpshme”, deklaroi sot...

“SPAK-u të ketë 50 prokurorë”/ Murrizi: Dakord të votoj për votën...

TIRANË, 28 janar /ATSH/ Kryetari i grupit demokrat, deputeti Myslym Murrizi deklaroi sot se, vota e emigrantëve ka qenë një kërkesë e tij dhe...

Marrëveshja me Pfizer/ Murrizi: Çdo deputet ka të drejtë të marrë...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Kryetari i Partisë “Lëvizja Demokratike Shqiptare” Myslym Murrizi kërkoi sot transparencë mbi marrëveshjen me kompaninë “Pfizer” për vaksinën kundër COVID-19. Gjatë fjalës...

Murrizi: Në zgjedhjet e 25 prillit garoj si subjekt politik më...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Kryetari i Lëvizjes Demokratike Shqiptare, Myslim Murrizi deklaroi mbrëmjen e së premten, gjatë një interviste televizive se në zgjedhjet e 25...

Zyrtarizohet partia e re opozitare, “Lëvizja Demokratike Shqiptare”

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Deputeti i opozitës, Myslim Murrizi njoftoi regjistrimin e partisë më të re politike “Lëvizja Demokratike Shqiptare”. Murrizi bëri të ditur se me...

Shtyrja e Komisionit të Ligjeve/ Murrizi: Kërkuam kohë për draftet, mazhoranca...

TIRANË, 30 shtator /ATSH/ Pas shtyrjes së mbledhjes së Komisionit të Ligjeve deputetët e opozitës parlamentare u shprehën se ata kërkuan kohë që të...

Murrizi: Nuk mund të bëhet ndryshimi i Kodit Zgjedhor me urgjencë

TIRANË, 28 shtator/ATSH/ Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi deklaroi sot se "nuk mund të bëhet ndryshimi i Kodit Zgjedhor me urgjencë". Në një intervistë...

Drafti i opozitës për listat e hapura/ Murrizi: Fiton ai deputet...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi sqaroi sot draftin që grupi i tij parlamentar propozoi për listat e hapura. Në një...

Murrizi: Gjobat nuk janë zgjidhje për të luftuar pandeminë

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Deputeti i opozitës, Myslym Murrizi, duke folur sot në Kuvend ku po diskutohet Akti Normativ “Për disa shtesa dhe ndryshime në...

Dakordësia e PS për hapjen e listave, Murrizi: Fitorja e parë...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar demokrat, Myslim Murrizi e cilësoi sot fitore të opozitës parlamentare pranimin nga Kryeministri Edi Rama për hapjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA