Ballina Etiketimet Murrizi

Etiketim: Murrizi

Dakordësia e PS për hapjen e listave, Murrizi: Fitorja e parë...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar demokrat, Myslim Murrizi e cilësoi sot fitore të opozitës parlamentare pranimin nga Kryeministri Edi Rama për hapjen...

Komisioni i Reformës Zgjedhore/ Murrizi: Propozojmë ndryshim të sistemit

TIRANË, 19 dhjetor  /ATSH – I. Vata/- Deputeti i opozitë parlamentare, Muslim Murrizi ka kërkuar sot në mbledhjen e Komisioni i Reformës Zgjedhore ndryshime...

Murrizi: Të hetohet pasuria e politikanëve

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ -Deputeti i PD-së Myslym Murrizi ka kërkuar sot që të hetohet pasuria e politikanëve. Duke folur në seancën plenare ku është...

Murrizi: Presidenti nuk e ka seriozisht, rezoluta një fletërrufe

TIRANË, 13 qershor /ATSH/ - Nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi deklaroi se seanca e sotme dhe rezoluta e sotme në Kuvend është një fletërrufe...

Murrizi risjell intervistën e Bashës në 2017: LSI ka abuzuar 8...

TIRANË, 10 qershor/ATSH-A.Fortuzi/ - Nënkryetari i Kuvendit, Muslim Murrizi tha sot se “këta që lëpijnë në darkë, çfarë pështyjnë në mëngjes janë këta që...

Dekreti për anulimin e zgjedhjeve, Murrizi: Nuk është në asnjë rresht...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Deputeti i grupit parlamentar demokrat, Myslim Murrizi, njëkohësisht edhe nënkryetar i Kuvendit, deklaroi sot se në 30 qershor do të ketë...

Deputetët e opozitës: Të amendohet ligji për bashkëpunëtorët e ish-Sigurimit të...

TIRANË, 8 maj /ATSH-Gjergji Mima/ - Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar sot në Kuvend që të ribëhet ligji për bashkëpunëtorët e ish-Sigurimit të Shtetit. Duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA