Ballina Etiketimet Mesim online

Etiketim: mesim online

Mësimi online/ Mirënjohje për angazhimin e nxënësve e mësuesve dhe sakrificën...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi shprehu sot falënderim e mirënjohje për angazhimin e deritanishëm të nxënësve e...

Moti i keq/ Javën e ardhshme mësim online për të gjitha...

TIRANË, 13  shkurt/ATSH / Për shkak të motit të keq që ka përfshirë vendin, ministrja Arsimit, Evis Kushi ka njoftuar se të gjitha shkollat...

“215 gjimnaze mësim online për 2 javë”/ Kushi: Vendimi për shkak...

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ 215 gjimnaze në 10 bashki të vendit do të zhvillojnë mësim online për 2 javë. Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë,...

Manastirliu-Kushi, dëgjesë me Komitetin Teknik të Ekspertëve: Universitetet online, kthimi në...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi kanë mbajtur ditën...

Fakulteti i Histori-Filologjisë nis mësimin online më 5 janar

TIRANË, 3 janar/ATSH/ Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë informon se me datë 5 janar do të nisë mësimi online. Nga ana tjetër, ministrja e Arsimit,...

PD: Mësimi online rezultoi joefektiv

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi dhe përfaqësuesi i Departamentit të Arsimit në PD, Ndriçim Mehmeti deklaruan sot se "mësimi online...

“Pjesëmarrja në mësimin online, 85%”/ Rektori Hoxha: Ulëm tarifën e regjistrimit...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha Hoxha deklaroi sot se pjesëmarrja në mësimin online është 85% e studentëve Në një...

Mësimi online dhe RTSH Shkolla mundësi që të gjithë të mësojnë...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Mësimi online me platformën e unifikuar, programi i RTSH Shkolla dhe unifikimi i planeve mësimore mundëson që të gjithë të mësojnë...

“Takimi i Pasdites” të sfidosh mësimdhënien, mësuesja nga Elbasani: Bashkë me...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë fëmijëve po u rritet dëshira të lexojnë. Kjo për vetë faktin se duke...

RTSH Shkollë/ Leksione në lëndën e diturisë së natyrës për nxënësit...

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini njoftoi se në këto momente në kanalin publik RTSH Shkollë, po transmetohen leksione për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA