Ballina Etiketimet Bashkeqeverisje

Etiketim: bashkeqeverisje

Rindërtim i aksit Tiranë-Plepa

TIRANË, 15 maj /ATSH/ - Njësia administrative Pezë ka qenë ndalesa e radhës e kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj gjatë turit të...

Platforma e bashkëqeverisjes, instrumenti që garanton të drejtat e çdo individi

TIRANË, 2 maj/ATSH-Maela Marini/ - Platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al është instrumenti i sigurt që garanton të drejtat e çdo individi. Kështu deklaroi të mërkurën kryeministri...

Bilanci 5 mujor i bashkëqeverisjes, zgjidhen 4454 ankesa të qytetarëve

TIRANË, 25 Mars/ATSH/.- Bashkëqeverisja me njerëzit e zakonshëm nuk është slogan, por një praktikë e re bashkëveprimi mes qytetarëve dhe qeverisë, e cila ka...

Rikthehen në punë pas ankesës në platformën e bashkëqeverisjes

TIRANË, 25 Mars/ATSH/.- Rikthimi në vendin e punës, është një tjetër problem që ka gjetur zgjidhje përmes Platformës së bashkëqeverisjes "Shqipëria që duam". Rasti i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA