Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

Koronavirusi/ “Barcelona” i nënshtrohen protokollit mjekësor në aeroportin e Napolit

TIRANË, 24 shkurt /ATSH-ANSA/ Koronavirusi detyron për kontroll edhe Mesin e shokët e tij të ekipit pas mbërritjes në aeroportin e Napolit. Ekipi dhe...

FUTBOLL – Barcelona kryeson “ligën e parave” me të ardhura prej...

ROMË, 17 janar /ATSH-AA/- Klubi spanjoll Barcelona kryeson listën e "ligës së parave" të organizatës Deloitte, me të ardhura prej të paktën 840 milionë...

FUTBOLL – “Barcelona” shkarkon Valverden, cakton trajner të ri

BARCELONË, 14 janar /ATSH-AA/ Klubi i futbollit "Barcelona" ka shkarkuar trajnerin, Ernesto Valverde duke e zëvendësuar atë me Quique Setien. "Quique Setien do të jetë...

Lautaro Martinez drejt “Barcelonës”, Messi  bllokon negociatat

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Lionel Messi largon Lautaro Martinez nga Barcelona. Referuar një shkrimi të “El Desmarque” të publikuar të shtunën, “pleshti” ka...

Rey Manaj drejt “Barcelonës”, pritet zyrtarizimi

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj, është afër kalimit te skuadra "Barcelonës" në Spanjë. Futbollisti i kombëtares shqiptare ka tërhequr vëmendjen...

Vidal pranë “Interit”/ Marotta rrit ofertën, “Barcelona” kërkon 20 milionë euro

TIRANË, 26 dhjetor /ATSH/ -Interi dhe Antonio Conte nuk heqin dorë nga tentativa për të afruar që në janar në Milano kilianin, Arturo Vidal. Mesfushori...

Zyrtarizohet data e “El Classicos”, “Barcelona”-“Real Madrid”

TIRANË, 23 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Federata Spanjolle e Futbollit ka zyrtarizuar datën e zhvillimit të "El Classicos" mes "Barcelonës" dhe "Real Madrid". Supersfida e...

Ankimimi për Griezmann, ndëshkim qesharak për “Barcelonën”

TIRANË, 17 Shtator /ATSH/ - Ankimimi i "Atleticos së Madridit" kundër "Barcelonës" për rastin “Griezmann” mund të çojë në dy zgjidhje: mbylljen e “Camp...

Dembele jo i bindur, rrezikohet transferimi i Neymar te “Barcelona”

TIRANË, 30 gusht/ATSH/- "Barcelona" dhe "Paris Saint German" kanë arritur marrëveshjen për transferimin e brazilianit Neymar te Katalanasit, por Dembele mund të rrezikoi përfundimin...

“Barcelona” ofertë të çmendur për Neymar, 2 lojtarë dhe 125 milionë...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ "Barcelona" po bën çmos të transferojë yllin brazilian Neymar nga PSG, teksa detaje të reja vijnë nga Spanja. Mediet spanjolle kanë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA