Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

“Barcelona”, pranë huazimit të Neymar nga PSG

TIRANË, 20 gusht /ATSH/ - Neymar kërkon më çdo kusht të kthehet te "Barcelona", aty ku shkëlqeu për 4 sezone nga viti 2013 deri...

Coutinho refuzon transferimin te Tottenham

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ - Philippe Coutinho nuk do të transferohet te Tottenham Hotspur, të paktën jo në formë huazimi. Edhe pse ishte shumë pranë...

“Tottenham” pranë transferimit të Coutinhos nga “Barcelona”

TIRANË, 7 Gusht /ATSH/ -Barcelona dhe Tottenhami kanë nisur bisedimet intensive për transferimin e Coutinhos në klubin londinez para mbylljes së merkatos në hyrje...

“Barcelona” blen Junior Firpo nga “Real Betis”

TIRANË, 5 Gusht /ATSH/ - Barcelona ka firmosur me mbrojtësin Junior Firpo nga Real Betis. Firpo, 22 vjeç, ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjeçare dhe ka...

“Manchester United” ndryshon objektiv për mbrojtjen, kërkon Umtiti nga Barcelona

TIRANË, 31 Korrik /ATSH/ - Manchester United vazhdon të kërkojë një mbrojtës qendre. Pas vështirësive për të arritur te Harry Maguire, me Leicester që nuk...

FUTBOLL- Rikthimi i Neymar, “Barcelona” gati ofertën 100 milionë euro plus...

TIRANË, 19 Korrik /ATSH/ - Barcelona mësohet se i ka ofruar Paris Saint-Germainit 90 milionë paund, plus dy lojtarë, për brazilianin Neymar. Klubi spanjoll u...

Griezmann prezantohet tek “Barcelona”: Doja një sfidë të re, Messi legjendë

TIRANË, 15 Korrik /ATSH/ -Antoine Griezmann gjatë prezantimit të tij në “Camp Nou” ka dhënë shpjegime rreth vendimit të tij për të nënshkruar me...

De Ligt shkon tek “Juventus”, dështon sulmi i “Barcelonës”  

TIRANË, 15 Korrik /ATSH/ - Matthijs de Ligt do të luajë me Juventusin. Mbrojtësi holandez pritet sot në Torino ku do të kryejë vizitat...

“Barcelona” pranë transferimit të Griezmann për 120 milionë euro

TIRANË, 12 korrik /ATSH/ - Antoine Griezmann duket se do t’i bashkohet "Barcelonës". E përditshmja franceze “L’Equipe” raporton se klubi katalan ka pagur ditën e...

Leonardo: Neymar do të ndëshkohet, ka ende 3 vjet kontratë me...

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ - Drejtoi sportiv i PSG, Leonardo, ka folur për çështjen “Neymar”. Në një intervistë të gjatë për “Le Parisien”, 49-vjeçari paralajmëron...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA