Ballina Etiketimet Task Forca

Etiketim: Task Forca

Taskforca e Transportit Rrugor monitoron terminalet për zbatimin e rregullave antikovid-19

TIRANË, 9 mars /ATSH – I. Vata/ Taskforca e Transportit Rrugor vazhdon monitorimet në terminalet kryesore në gjithë vendin për zbatimin e rregullave antikovid-19. Lajmi...

Taskforca e Transportit Rrugor, monitorim zbatimit të masave antikovid

TIRANË, 6 mars /ATSH – I. Vata/ Taskforca e Transportit Rrugor vazhdon monitorimin në të gjithë terminalet e zbatimit të masave antikovid. Gjatë ditës së...

COVID-19/ Zero tolerancë për individë dhe subjekte-Mbi 124 mijë inspektime, 490...

TIRANË, 24 Korrik/ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit të protokolleve të sigurisë...

Protokolli i sigurisë/ Taskforca, 81 kontrolle në 5 bashki të qarkut...

TIRANË, 20 maj/ATSH/ Grupi i taskforcës kreu sot inspektime dhe kontrolle të përbashkëta në bashkitë Elbasan, Cërrik, Librazhd, Peqin dhe Belsh. Në kuadër të taskforcës...

Rreziku nga koronavirusi, Manastirliu: Asnjë rast në Shqipëri, kemi dyfishuar personelin...

    TIRANË, 24 shkurt/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se deri në këto momente nuk ka asnjë rast me...

Taskforca antikorrupsion, strukturë e re me koordinatorë në 17 agjenci qendrore

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH/ - Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se, Taskforca antikorrupsion do të ketë një strukturë të re me koordinatorë...

Pajisjet e reja teknologjike, Taskforca e Transportit Rrugor 230 masa administrative

TIRANË, 27 shtator /ATSH - I. Vata/- Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka marrë masa për sigurinë e qytetarëve në rrugë...

Shkelje e ligjit të peshkimit/ Gjobiten 5 mjete në Durrës

TIRANË, 6 shtator /ATSH/ - Taskforca e Inspektoriatit të Peshkimit mbrëmjen e djeshme në bashkëpunim me QNOD dhe Policinë e Kufirit dhe Migracionit bëri...

FOTO/ Zaptimi i plazheve dhe ndotja akustike, Çuçi mbledh Task Forcën...

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi zhvilloi një takim në Himarë me Task Forcën për mbarëvajtjen e...

Task Forca e Transportit Rrugor, 160 masa administrative në një javë

TIRANË, 29 prill/ATSH/-Task Forca e Transportit Rrugor ka intensifikuar aksionin e saj në të gjitha akset kombëtare për të identifikuar dhe ndëshkuar paligjshmërinë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA