Ballina Etiketimet Real

Etiketim: real

FUTBOLL – Të ardhurat e Realit arrijnë mbi 750 milionë euro

MADRID, 8 shtator /ATSH-AA/ - Të ardhurat për periudhën 2017-2018 të klubit të Ligës së Parë të Futbollit të Spanjës (La Liga), Real Madrid,...

FUTBOLL – Mendes: Pse Modriç? Ronaldo më i miri!

ROMË, 31 gusht /ATSH-ANSA/ - Jorge Mendes nuk është dakord. Agjenti i fuqishëm tregtar i Cristiano Ronaldos dhe i shumë futbollistëve të tjerë e ka...

FUTBOLL – CR7 ndryshon, Reali merr frymë lirisht

MADRID, 28 maj /ATSH-AFP/ - ''Vitin që vjen!''. Spanja e futbollit mori frymë lirisht sot, pas ndryshimit të qëndrimit të yllit të Realit të Madridit,...

FUTBOLL – Ronaldo dhe Bale largohen nga Reali?

KIEV, 27 maj /ATSH-AA/ - Në vazhdën e kremtimit të titullit të ri të Ligës së Kampionëve, tifozët e Real Madridit u kapën në...

Bayern Mynih – Real Madrid, sonte ”finalja e parakohshme” e Champions

TIRANË, 25 Prill/ATSH/ -Bayern Mynih dhe Real Madrid do të përballen sot në ndeshjen e parë gjysëmfinale mes tyre në “Allianz Arena” Kjo përballje risjell...

SPORT – PSG provon përmbysjen pa Neymar përballë Realit

PARIS, 6 mars /ATSH-ANSA/ - Ekipit francez të ''Paris Saint Germain'' (PSG) i nevojitet një sipërmarrje kolosale për të kthyer rezultatin 1-3 të “Bernabeu”-t...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA