Ballina Etiketimet Prezanton

Etiketim: prezanton

FORMULA 1- Alfa Romeo prezanton makinën e re për sezonin 2021

VARSHAVE, 22 shkurt /ATSH-DPA/- Kompania Alfa Romeo ka zbuluar makinën e saj të re C41 për sezonin e ardhshëm të Formula 1, në të...

Ford prezanton Mustang Mach-E, SUV-in plotësisht elektrik

NJU JORK, 13 dhjetor /ATSH/ - Lajm i madh për Mustang. Marka, e cila ka qenë gjithmonë një frymë e lirë në sektorin e...

BULLGARI – Masa të mëtejshme kufizuese antiCovid-19

SOFJE, 25 nëntor /ATSH-ANSA/ - Qeveria bullgare prezantoi masa të mëtejshme kufizuese drastike antiCovid-19, që do të hyjnë në fuqi mbrëmjen e së premtes...

”Amazon” prezanton funksione të reja për të moshuarit e vetmuar

KALIFORNIA, 14 nëntor /ATSH-ANSA/ - Gjiganti ''Amazon'' ka prezantuar një numër veçorish falas të dizajnuara për t'u kujdesur për njerëzit e moshuar që jetojnë...

iPhone prezanton modelet ”iPhone 12” dhe ”12 Pro”

KALIFORNI, 24 tetor /ATSH-ANSA/ - Dizajn i ri me ekran të plotë, çip me turbo, fotografi me rendiment ''pixel për pixel'', karikim me fuqi...

GJERMANI – Merkel prezanton buxhetin e dytë shtesë për ekonominë e...

BERLIN, 17 qershor /ATSH-DPA/ - Qeveria e kancelares gjermane Angela Merkel pritet të miratojë një buxhet të dytë plotësues prej 62,5 miliardë eurosh në...

TEKNOLOGJI – ”Pirelli” prezanton gomën e parë që komunikon me rrjetin...

MILANO,15 nëntor /ATSH-ANSA/ - Me prezantimin, e zhvilluar sot në Torino të ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), shërbimit të parë botëror 5G, ''Pirelli'' është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA