Ballina Etiketimet Operacion

Etiketim: Operacion

Operacion i përbashkët Shqipëri-Itali/ 37 persona të arrestuar, sekuestrohen 3.5 tonë...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Një operacion i përbashkët mes autoriteteve shqiptare dhe italiane ka mundësuar arrestimin e 37 personave dhe sekuestrimin e 3.5 tonë drogë...

Operacion i përbashkët italo-shqiptar goditje të fortë krimit/ Lleshaj: Test i...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj përshëndeti sot operacionin e përbashkët shqiptaro- italian ku u arrestuan 37 persona dhe u sekuestruan 3.5...

FUTBOLL – Aguero i nënshtrohet një operacioni në gju

MANÇESTER, 23 qershor /ATSH-AA/ - Futbollisti argjentinas i skuadrës së Premier Ligës angleze Manchester City, Sergio Aguero, i cili u lëndua në një ndeshje...

ITALI – Operacion antimafia pas shpërdorimit të fondeve publike dhe të...

ROMË, 28 maj /ATSH-AFP/ - Policia italiane njoftoi sot se kishte kapur një rrjet të gjerë kriminal mafioz në jug të Italisë, akuzuar për...

Durrës/ Klononin karta bankare, në pranga 3 shtetas

TIRANË, 27 maj/ATSH/ -Në Durrës është finalizuar operacioni policor i koduar “BOOKING”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e mashtrimit kompjuterik. Operacioni u krye...

Gjirokastër, vijon operacioni humanitar për familjet më në nevojë

TIRANË, 25 maj/ATSH/ Në bashkinë e Gjirokastrës po vijon operacioni humanitar për të mbështetur familjet më në nevojë dhe pensionistët e vetmuar me pako...

Operacionet humanitare/ Sot u ndihmuan 3 385 familje në nevojë e...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/385884225645039/?t=4 TIRANË, 22 maj/ATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë operacionet humanitare, ku vetëm ditën e sotme u ndihmuan 3 385 familje e pensionistë të vetmuar...

Operacionet humanitare/ Sot u ndihmuan 3 029 familje në nevojë e...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2745476699009626/?t=3 TIRANË, 19 maj/ATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë operacionet humanitare, ku vetëm ditën e sotme u ndihmuam 3 029 familje e pensionistë të vetmuar...

Operacionet humanitare/ Vetëm sot ndihma për 3 288 familje në nevojë...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/167229404720696/?t=50 TIRANË, 15 maj/ATSH/ Në të gjithë vendin vijojnë operacionet humanitare, ku vetëm ditën e sotme u ndihmuam 3 288 familje e pensionistë të vetmuar...

“Koordinimi”/ Në pranga 3 persona në Maliq, transportonin emigrantë të paligjshëm

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Pas një hetimi të kryer nga Policia e Korçës në bashkëpunim me Policinë e Durrësit, u finalizua operacioni i koduar “koordinimi”,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA