Ballina Etiketimet Operacion

Etiketim: Operacion

Policia finalizon operacionin “Kompleks”/ Goditen 18 baza të armëve luftarake

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Strukturat për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, me mbështetjen e strukturave hetimore në Drejtorinë e...

BELGJIKË – Operacion i gjerë policor kundër krimit të organizuar

BRUKSEL, 9 mars /ATSH-AFP/ - Një operacion i gjerë policor kundër krimit të organizuar u krye sot në Belgjikë duke mobilizuar më shumë se...

Mashtruan qytetarët/ Finalizohet operacioni “Interesat”, në pranga një shtetase, në kërkim...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/ Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë në Tiranë, nisur nga informacionet e marra në...

“Drita e shpresës më e fortë se kurrë”/ Aria 3 vjeçare...

TIRANË, 25 dhjetor/ATSH/ Drita e shpresës së kësaj dite Krishtlindjesh ka mbërritur më e fortë dhe më e ngrohtë se kurrë në familjen e...

“ARMSTRONG VII”/ Policia shqiptare përkrah 25 vendeve në operacionin e drejtuar...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Mbi 42 mijë ambiente doganore u kontrolluan dhe qindra armë u sekuestruan si pjesë e një operacioni të përbashkët që synonte...

ITALI – Operacion kundër një rrjeti ndërkombëtar të imigracionit klandestin

ROMË, 5 dhjetor /ATSH-AFP/ - Policia italiane arrestoi 19 persona në kuadër të një operacioni nga veriu në jug të gadishullit kundër një rrjeti...

ITALI – Policia arreston 100 trafikantë të dyshuar droge

KATANIA, 23 nëntor /ATSH-DPA/ - Policia italiane njoftoi arrestimin e 100 të dyshuarve për trafikim të lëndëve narkotike në Katania, në Siçilinë Lindore. ''Tetëdhjetë persona...

Hetime të përbashkëta me policinë malazeze/Arrestohen 2 prej personave të përfshirë...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Hetimet e përbashkëta mes Policisë së Shtetit dhe policisë malazeze zbardhën tentativën për trafikimin e një sasie të konsiderueshme lënde narkotike,...

FUTBOLL – Maradona i nënshtrohet me sukses një operacioni në tru

BUENOS AIRES, 4 nëntor /ATSH-ANSA/ - Diego Armando Maradona u operua me sukses në tru, deklaruan mjekët e një klinike private. "Arritëm të hiqnim mpiksjen...

4 fëmijë dhe një grua kthehen nesër në Shqipëri nga kampi...

  TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në Liban ku ka nisur operacioni humanitar për riatdhesimin e fëmijëve shqiptarë nga kampi Al...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA