Ballina Etiketimet Operacion

Etiketim: Operacion

Operacion i suksesshëm në zemër për Schwarzenegger

OHAJO, 24 tetor /ATSH-ANSA/ - Operacion i ri i suksesshëm në zemër për Arnold Schwarzeneggerin, ishte lajmi i dhënë nga shtrati i spitalit nga...

Vijon operacioni “Fati i lojërave”/ Arrestohen 2 persona e sekuestrohen 32...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Departamenti i Policisë Kriminale, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, Komisariatin e Policisë Kurbin dhe forcat speciale RENEA arrestuan...

Policia e Shtetit partnerja e dytë më e rëndësishme në operacionin...

  https://www.facebook.com/erionbrace.eu/videos/697453587793495/?t=15 TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se në operacionin e sotëm të Europol e Eurojust, udhëhequr nga Antimafia italiane, Policia e Shtetit...

Finalizimi i operacionit “Los Blancos”/ Soreca: Lufta kundër krimit të organizuar,...

TIRANË, 17 shtator /ATSH/ Kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, ambasadori Luigi Soreca vlerësoi sot operacionin ndërkombëtar të antidrogës “LOS BLANCOS”. “Operacion i...

HOLANDË – 17 të arrestuar pas një operacioni ndërkombëtar kundër trafikut...

HAGË, 16 shtator /ATSH-AFP / - Policitë e disa vendeve europiane kanë arrestuar sot 17 persona në kuadër të një operacioni të gjerë kundër...

Vetëdeklarimi i burimit të pasurisë/ OFL u dërgon formularin 4 shtetasve...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka nisur formularin e vetëdeklarimit të burimeve të pasurisë 4 shtetasve me precedentë penalë në Elbasan. Policia...

Kakavijë/ Sekuestrohen 30 600 euro, katër të ndaluar

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Policia Kufitare e Kakavijës parandaloi dhe goditi dy raste të tentativës për transfertë të paligjshme të parave, 1 rast të trafikimit...

ITALI – Policia arreston 75 të dyshuar për lidhje me Ndrangheta-n

KATANZARO, 21 korrik /ATSH-ANSA/ - Një operacion policor mes Italisë dhe Zvicrës u krye nga policia financiare italiane, Guardia di Finanza dhe policia zvicerane...

Video/ Si duket një operacion real kërkim-shpëtimi nga ekuipazhet e Forcës...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ndau sot pamje nga një operacion real kërkim-shpëtimi i realizuar nga ekuipazhet e Forcës sonë Ajrore. "Kjo...

Soreca: Operacion brilant nga Italia dhe Shqipëria, lufta kundër krimit të...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ “Operacion brilant”, e ka cilësuar sot kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, ambasadori Luigi Soreca, operacionin e finalizuar mëngjesin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA