Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: Mesi

FOTO/ Shkodër, Posta Shqiptare shpërndan në banesë 1400 pensione në ditë

TIRANË, 25 mars /ATSH/-Filiali i Postës Shqiptare Shkodër, ka shpërndarë në banesë mesatarisht 1400 pensione në ditë, në kushtet e situatës së  jashtëzakonshme, kur...

COVID-19/ Guardiola dhe Mesi dhurojnë nga 1 milion euro secili për...

TIRANË, 25 mars /ATSH-ANSA/ Trajneri i “Mançester Sitit” Pep Guardiola dha kontributin e tij për të luftuar emergjencën e koronavirusit duke dhuruar një milion...

Mesi: Shqipëria nga sot një hap më pranë anëtarësimit në BE

TIRANË, 24 mars /ATSH/- Senida Mesi, deputete e Partisë Socialsite, Shkodër ka përshëndetur vendimin unanim të shteteve anëtare për të hapur negociatat e pranimit...

COVID-19/Mesi apel shkodranëve: Po merrni në qafë veten dhe familjarët, kjo...

TIRANË, 20 mars /ATSH/- Deputetja e partisë Socialiste për Shkodrën, Senida Mesi i ka bërë apel bashkëqytetarëve të saj shkodranë, që në kushtet e...

Republika Çeke, mbështetje Shqipërisë në çeljen e negociatave

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Nënkryetarja e Komisionit të Integrimit Europian, Senida Mesi zhvilloi sot një takim me të dërguarën e posaçme për Ballkanin Perëndimor të...

Metodologjia e re e zgjerimit/ Mesi: Stimul pozitiv, që vendi ynë...

TIRANË, 6 shkurt /ATSH-A. Fortuzi/ Nënkryetarja e Komisionit të Integrimit, deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi, e vlerëson metodologjinë e re të zgjerimit të...

Shengeni ballkanik, Mesi: Përfitime për të gjitha vendet e rajonit

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Shengeni Ballkanik është një iniciativë e hershme e bashkëpunimit rajonal dhe fqinjësisë së mirë, që shkon në vija paralele me...

Projektligji “Për Mediet Audiovizive”, Mesi: Në asnjë dispozitë nuk cenon lirinë...

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi deklaroi sot projektligji “Për Mediet Audiovizive dhe Komunikimet elektronike në Republikën e Shqipërisë”, në asnjë...

Mesi në PE: Çdo donacion për rindërtimin e Shqipërisë mund të...

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/ Në Parlamentin Europian u zhvillua një tryezë e rrumbullakët e nivelit të lartë për procesin e integrimit europian të Ballkanit Perëndimor. E...

Topi i Artë 2019, garë e fortë midis Mesit e Van...

TIRANË 3 dhjetor/ATSH/ Lionel Mesi mori në duar Topin e tij të gjashtë të Artë të hënën, në mbrëmjen gala të organizuar nga revista...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA