Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: Mesi

FUTBOLL – Mesi siguron fitoren kualifikuese të Argjentinës për ”Katar 2022”

BUENOS AIRES, 9 tetor /ATSH-DPA/ - Ekipi kombëtar i futbollit të Argjentinës fitoi ndeshjen e tij të parë në raundin kualifikues për Kupën e...

FUTBOLL – Forbes: Lionel Messi në klubin e miliarderëve

PARIS, 15 shtator /ATSH-AFP/ - Lionel Messi hyri në klubin e sportistëve që kanë arritur të grumbullojnë më shumë se një miliardë dollarë (840...

FUTBOLL – Mesi vendos një tjetër rekord personal

BARCELONE, 6 korrik /ATSH-MIA/ - Kapiteni i Barcelonës, Lionel Mesi dha mbrëmë dy pasime për dy gola në triumfin mbi Vilarealin 4-1. Argjentinasi në javën...

FUTBOLL – Messi: Futbolli pas COVID-19 nuk do të jetë më...

BARCELONË, 2 qershor /ATSH-AA/ - Një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, Lionel Messi tha se pas pandemisë futbolli nuk do...

FUTBOLL – Mesi: Shtyrja e Kupës së Amerikës një zhgënjim i...

BUENOS AIRES, 28 maj /ATSH-MIA/ - Sulmuesi i Barcelonës dhe ylli i futbollit argjentinas, Lionel Mesi ka ndarë mendimin e tij për mosmbajtjen e...

Mesi: Projektligji për “Tregjet e kapitalit” në funksion të rimëkëmbjes së...

TIRANË, 27 prill/ATSH-Maela Marini/ Projektligji për "Tregjet e kapitalit”, përveçse një detyrim ligjor i Shqipërisë në kuadër të MSA-së shërben edhe për rimëkëmbjen e...

FUTBOLL – Setien: Mesi mund të largohet

BARCELONË, 21 prill /ATSH-MIA/- Trajneri i Barcelonës, Kike Setien ka tronditur katalanasit me deklaratën për të ardhmen e Leo Mesit. Sipas trainerit, fituesi i gjashtëfishtë...

SPORT – Morati: Mesi në Inter? Nuk është ëndërr e pamundur

MILANO, 6 prill /ATSH -MIA/- Ish-presidenti i Interit, Masimo Morati ka ndarë mendimin e tij për mundësinë e klubit për të sjellë sulmuesin e...

“Sa blejnë një maskë, të blejnë një bukë”, nisma e Ardiana...

TIRANË, 6 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Ardiana Handraj, një artizane dhe rrobaqepëse në Shkodër ka marrë përsipër të qep maska falas, me moton, “Sa blejnë...

Shkodër/ 35 mijë pensione janë shpërndarë në banesa gjatë muajit mars

TIRANË, 31 mars/ATSH/ 35 mijë pensione, ose rreth 96% e totalit janë shpërndarë në shtëpi nga Posta Shqiptare në Shkodër për muajin mars. Lajmin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA