Ballina Etiketimet Kompani

Etiketim: kompani

Veseli: Do të vazhdojë përkrahja për inovacionin dhe biznesin

PRISHTINË, 6 Qershor /ATSH/.- Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga ministri i Financave, Bedri Hamza, vizitoi sot Kompaninë...

SOCIALE – Argumente “të trishta” për mospromovimin e britanikeve në poste...

LONDËR, 31 maj /ATSH-AFP/ - Argumentet e grupeve të mëdha britanike për të justifikuar mungesën e grave në postet drejtuese janë të trishta dhe...

HAGË – Kompani holandeze dyshohen për shkelje të sanksioneve kundër Rusisë

HAGË, 4 maj /ATSH-AFP/ - Prokuroria holandeze njoftoi sot nisjen e një hetimi për përfshirjen e dyshuar të shtatë kompanive për ndërtimin e një...

Kompani ajrore low cost në tregun shqiptar

TIRANË, 13 Mars/ATSH/-Marrëveshja e nënshkruar për koncesionin e Aeroportit të Rinasit , i vetmi aeroport aktualisht në funksion në vend, në vitin 2005, penalizoi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA