Ballina Etiketimet Berthamore

Etiketim: berthamore

VJENË – SHBA-ja dhe Europa punojnë mbi garancitë shtesë për çështjen...

VJENË, 16 mars /ATSH-AFP/ - SHBA-ja dhe aleatët europian kanë zhvilluar bisedime shumë të mira në kuadër të garancive shtesë të kërkuara ndaj Iranit,...

RIAD – Salmane: Nëse Irani prodhon bombë atomike, të njëjtën gjë...

RIAD, 15 mars /ATSH-AFP/ - Princi trashëgimtar saudit, Mohammed ben Salmane theksoi se nëse Irani do të pajisej me armë bërthamore, edhe Arabia Saudite...

SEUL – Moon: Ende herët për optimizëm mbi denuklearizimin koreanoverior

SEUL, 7 mars /ATSH-AFP/ - Presidenti koreanojugor, Moon Jae In vlerësoi sot se është ende shumë herët për të qenë optimist përsa i përket...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA