Ballina Etiketimet Vjeshte

Etiketim: vjeshte

FOTO/ Nga ngjyrat e guximshme të verës te nuancat e rozës...

TIRANË,23 gusht /ATSH/ - Mesa duket ngjyra rozë nuk ka për të dalë kurrë nga moda dhe do të jetë gjithnjë ngjyra e preferuar...

Moda, 10 veshjet që duhet të keni në vjeshtë

TIRANË, 22 gusht/ATSH/- Shtatori dhe sezoni i ri i modës janë pothuajse në derë. Ndërsa jemi duke pritur, nuk ka asgjë më të mirë...

FOTO/ Trendi i ri xhaketave të vjeshtës

TIRANË, 16 gusht/ATSH/- Femërore, por jo shumë. Kjo do të jetë xhaketa më e bukur e grave për dimrin e ardhshëm 2018-2019. Trendi është...

Gara në universitete, publikohen datat e provimeve të vjeshtës

TIRANË, 15 gusht/ATSH/ - Teksa maturantët që plotësuan Formularin A2 janë në pritje të rezultatit final, të tjerë kandidatë presin t’i bashkohen garës në...

Fund emërimeve politike në arsim, zv.ministrja Shahini tregon për ATSH për...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1310813382386297/ TIRANË, 3 qershor/ATSH/ - Në vjeshtë do të nisë nga funksioni edhe shkolla nëpër të cilën do kalojnë të gjithë ata që duan të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA