Ballina Etiketimet Vjeshte

Etiketim: vjeshte

FOTO – Të çmendura për fundin me tyl, modelet më elegante...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Romantike, femërore, super shik: fundi me tyl konfirmohet si një nga tendencat më të mëdha të vjeshtë- dimër dhe pasi ka...

FOTO – Vjeshta në Theth, pamje që të lënë pa frymë

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ - Turizmi i peizazhit është më i preferuari i stinës së vjeshtës. Pamjet mahnitëse të krijuara nga zverdhja e gjetheve në pyjet...

FOTO/ Fundet me pala, modelet perfekte për garderobën e vjeshtës

TIRANË, 29 tetor/ATSH/- Kur bëhet fjalë për veshjet më të bukura të garderobës nuk mund të lemë pa përmendur fundet me pala! Po, sepse në...

Teminat, bëhuni gati të shkëlqeni edhe në vjeshtë

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ - Çfarë ka më të mirë për të shkëlqyer sesa një veshje e këndshme me temina? Ato hyjnë në garderobën e...

FOTO/ E verdha mustardë, ngjyra më e ngrohtë e vjeshtës

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ - Vjen vjeshta dhe dimri dhe në garderobën tuaj shfaqen vetëm hije të errëta? Mos u shqetësoni! Për të sjellë pak...

FOTO/ Vjeshta pikturon me ngjyra të arta zonat e mbrojtura

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ - Zonat e Mbrojtura në Shqipëri vlerësohen si një mundësi efektive për zhvillimin e turizmit të qëndrueshëm. Ato përfaqësojnë në vetvete,...

FOTO/ Moda, veshjet dhe aksesorët e muajit të parë të vjeshtës

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ - Tetori është një muaj i pasur me ide për pazarin e vjeshtë-dimrit, a nuk mendoni kështu? Para së gjithash është momenti...

FOTO/ Veshjet interesante me “animal print“ qё ju duhen kёtё vjeshtё

TIRANË,5 tetor /ATSH/ - I kemi parё tё pёrdoren gjithmonё e mё shumё shpesh tashmё, edhe pse deri pёrpara pak kohёsh konsideroheshin njё tabu...

FOTO/ Bordoja, ngjyra që ”ngroh” vjeshtën

TIRANË,4 tetor /ATSH/ - Këtë vit, do ta keni të pamundur t`i rezistoni joshjes së bordosë, është nuanca që po shpërthen në pasarela dhe...

AUSTRI – Erëra mbi 100 km/h në ditën e parë të...

VJENË, 24 shtator /ATSH-APA/ - Stuhia e parë e vjeshtës përshkoi Austrinë gjatë natës, me një shpejtësi mbi 100 kilometra në orë, sipas institutit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA