Ballina Etiketimet Vaqarr

Etiketim: Vaqarr

Në banesën e re të Medi Agës në Vaqarr/ Mosbesues se...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në shtëpinë e re të Medi Agës, në Vaqarr, Tiranë, e rindërtuar më e madhe dhe...

Rindërtimi i lagjes së re në Vaqarr/ Transformim në një fshat...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vaqarr, në kantierin e lagjes së re për familjet e prekura nga tërmeti, që po...

FOTOGALERI/ Lagje e re me vileta druri për të pastrehët e...

TIRANË, 10 janar/ATSH-Z.Tosku/ Banorë të Vaqarrit dhe rrethinave, të cilëve u janë dëmtuar shtëpitë nga tërmeti do vendosen në një rezidencë me vileta druri...

Gjylameti: Lagjja e re në Vaqarr, shumë shpejt gati për komunitetin

TIRANË, 9 janar/ATSH/ Në Vaqarr ka nisur puna për ndërtimin e lagjes së re, si pjesë e projektit të rindërtimit pas tërmetit të 26...

Tirana 100 vjet kryeqytet/ Lagje e re në Vaqarr, Veliaj: Thuajse...

TIRANË 9 janar/ATSH/ Bashkia e Tiranës po punon me intensitet për ndërtimin e lagjes më të re në Tiranë në Vaqarr, ku do të...

Nis puna për ndërtimin e lagjes së re në Vaqarr, ku...

TIRANË, 6 janar /ATSH/ - Viti i ri ka nisur mbarë për familjet e zonës së Vaqarrit, të cilave u janë dëmtuar shtëpitë nga...

Shtëpia e re e familjes Zela në Vaqarr që u godit...

TIRANË, 25 dhjetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Kudo në botë Krishtlindjet simbolizojnë rilindjen e shpresës dhe të mirës. E tillë ishte edhe ky 25 dhjetor për pjesëtarët...

Nis puna për lagjen e re në Vaqarr ku do të...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vaqarr, Tiranë, ku do të nisë puna për ndërtimin e lagjes së re në...

Tërmeti/ Nis rindërtimi i një tjetër shtëpie në Vishnje

TIRANË, 30 shtator/ATSH/ Një tjetër shtëpi e cila u bë e pabanueshme për shkak të tërmetit të 21 shtatorit, ka nisur të rindërtohet nga...

Tërmeti shkatërron banesat e dy familjeve në Vaqarr, Veliaj: Do rindërtohen...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ - Mure të plasaritura, çati e rrënuar dhe mobilie të shkatërruara nga tërmeti. Kjo është panorama në dy familjet e prekura...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA