Ballina Etiketimet Vaksinimi

Etiketim: vaksinimi

Shqipëria me ritmet më të larta të vaksinimit masiv në rajon/...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Nga Saranda, Kryeministri Edi Rama tha sot se “ne duhet me patjetër të garantojmë që Shqipëria nuk kthehet mbrapa dhe të...

Të dhënat e revistës shkencore “Our World in Data”/ Shqipëria, në...

TIRANË, 2  prill /ATSH – I. Vata/ Fushata kombëtare e vaksinimit masiv antikovid në Shqipëri është në të njëjtat nivele me fushatën e vaksinimit...

“Po e fitojmë përditë përballjen me më të keqen”/ Balla: Shqipëria...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se Shqipëria është në të njëjtin nivel vaksinimi me...

FOTO/ Vijon vaksinimi i të moshuarve në Elbasan

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Vaksinimi masiv i të moshuare mbi 70 vjeç por vijon edhe në qarkun e Elbasanit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Gjiknuri e Tahiraj dhurojnë trëndafila për stafin mjekësor: Në Qarkun e...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidati për deputet Anduel Tahiraj dhuruan sot...

Nëse doni që të ndërpritet vaksinimi, shkoni votoni ata

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama u shpreh se "nëse sot ne jemi, në këto kushte kur po vaksinojmë masivisht është një privilegj...

MV – Fillon vaksinimi me AstraZeneca dhe për mbi 60-vjeçarët

SHKUP, 1 prill /ATSH-MIA/ - Vaksinimi i qytetarëve më të moshuar me AstraZeneca po ecën mirë, deklaroi ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. ''Filloi vaksinimi i...

“Mbi 100 mijë vaksinime antikovid që nga nisja procesit”/ Fico: Fushata...

TIRANË, 31 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se ka arritur në 100 mijë numri...

“Vaksinimi antikovid, detyrim ndaj qytetarëve”/ Xhaçka: Kemi nisur përpara 130 vendeve,...

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka deklaroi sot se, synohet që në krye të fundit të muajit...

I vetmi nga dy vende në gjithë rajonin që kemi siguruar...

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama duke folur në këndin e fjalës në qytetin e Lezhës, u shpreh sot se vaksinimi, përkundër atyre...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA