Ballina Etiketimet Vaksinimi

Etiketim: vaksinimi

Vitia: Deri në fund të vitit procesi i vaksinimit do të...

PRISHTINË, 17 maj /ATSH/ Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë debatuar sot në Kuvend mbi çështjen e vaksinimit kundër COVID-19. Ish-ministri i Shëndetësisë...

Kosovë/ Mbi 5700 raste aktive me COVID-19, rifillon vaksinimi në të...

PRISHTINË, 14 maj /ATSH/ Javët e fundit kanë shënuar rënie rastet ditore me COVID-19, ndërsa në të gjithë vendin aktualisht numëron saktësisht 5749 raste...

Mbi 2 milionë e 390 mijë vaksina antikovid të kontraktuara/ Manastirliu:...

  TIRANË, 7 maj/ATSH/ Mbi 746 mijë vaksina kanë mbërritur deri më sot në vendin tonë, më shumë se 572 mijë tashmë janë kryer, nga...

COVID-19/ Brataj: Sezoni turistik i lehtësuar dhe pa maska falë vaksinimit...

TIRANË, 5 Maj/ATSH/ "Sezoni turistik mund të jetë një pa maska për shqiptarët, pasi situata e përhapjes së infeksionit COVID 19 duket tejet pozitive". Kështu...

Vijon vaksinimi masiv/ Manastirliu: Këtë javë mbërrijnë mbi 11 mijë vaksina...

TIRANË, 3 maj /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin masiv në sheshin "Skënderbej",...

Vaksinimi masiv antikovid/ Tomini: Shqipëria ndër vendet e para për ritmin...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Eugena Tomini, zv.ministre e Shëndetësisë, tha se ka nisur vaksinimi i punonjësve të strukturave të udhëtimit duke filluar me aviacionin...

Vaksinimi masiv antikovid/ Kryhen 358 902 vaksinime në vend

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Procesi i vaksinimit masiv po ecën me ritme të shpejta dhe sipas të dhënave të publikuara nga ministrja e Shëndetësisë dhe...

Nis vaksinimi i operatorëve turistikë në Krujë/ Ekonomi: Shtytje turizmit dhe...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Në Krujë ka nisur vaksinimi antikovid i operatorëve turistikë. Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi, kandidate e PS-së në...

Vaksinimi masiv antikovid/ Kryhen 324 840 vaksinime në vend

TIRANË, 17 prill /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës së vaksinimit “Shqipëria buzëqesh”, janë vaksinuar në total 324 840 persona. Vetëm në 24 orët e...

“Po dalim nga tuneli i pandemisë nga vaksinimi masiv”/Shqipëri në fashën...

TIRANË, 17 prill /ATSH – I. Vata- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "ne po dalim nga tuneli i pandemisë, jemi lartë në fashën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA