Ballina Etiketimet Tregu

Etiketim: tregu

Reziston tregu i celularëve me butona, 74 milionë u shitën vetëm...

ROMË, 14 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Ata nuk kanë super kamera ose çipa të fuqishëm, as materiale të shtrenjta që i bëjnë çmimet e tyre...

BRUKSEL – Shitjet e makinave në BE ende në rënie

BRUKSEL, 18 nëntor /ATSH-DPA/- Tregu i makinave të reja në Bashkimin Europian ishte përsëri negativ në muajin tetor, me një rënie nga viti në...

TEKNOLOGJI – Tesla bashkohet me indeksin e tregut të aksioneve S&P...

NJU JORK, 17 nëntor /ATSH-ANSA/- Prodhuesi amerikan i makinave elektrike Tesla do të bashkohet me indeksin e tregut të aksioneve S&P 500 më 21...

GJERMANI – Tregu i punës rimëkëmbje të lehtë në T3 2020

BERLIN, 17 nëntor /ATSH-DPA/- Tregu gjerman i punës shënoi një rimëkëmbje të lehtë në tremujorin e tretë, ndërsa forca punëtore e vendit u rrit...

BRUKSEL – Barnier: Të ruhet integriteti i tregut të brendshëm të...

BRUKSEL, 25 qershor /ATSH-ANSA/ - Integriteti i tregut tonë të brendshëm duhet të ruhet, deklaroi negociatori i BE, Michel Barnier në Twitter, duke iu...

TEKNOLOGJI – Tregu europian i smartfonëve në vitin 2020 do të...

ROMË, 18 prill /ATSH-ANSA/ - Për shkak të koronavirusit, tregu europian i smartfonëve do të pësojë një ulje më të madhe sesa ai që...

VIDEO-FOTOGALERI/ Qytetarët respektojnë masat e sigurisë dhe distancën në tregun ushqimor...

TIRANË, 11 prill/ATSH-A. Fortuzi/- Qytetarët e Tiranës janë duke respektuar distancat e përcaktuara nga Bashkia, në kuadër të masave të sigurisë sa i takon...

Zgjidhja e Bashkisë së Tiranës për tregjet pushton faqet e para...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Gazetat më të mëdha dhe agjencitë më të njohura ndërkombëtare të lajmeve i kanë bërë jehonë zgjidhjes që Tirana i ka...

VIDEO-COVID-19/ Vendosen rrathët e verdhë në tregun agroushqimor në Kukës, Gjici:...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Bashkia e Kukësit po merr masa për disiplinimin e të gjitha hapësirave në pikat më të frekuentura nga qytetarët, në...

ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë...

ROME, 2 prill /ATSH-ANSA/ - Bllokimi i lëvizshmërisë urbane dhe mbyllja e tregtarëve, për shkak të emergjencës së COVID-19, ka çuar në mënyrë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA