Ballina Etiketimet Teste

Etiketim: teste

Hakerohet kompania gjermane e testimit të viruseve

BERLIN, 9 prill /ATSH-DPA/ - Një kompani që kryente teste të shpejta antigjeni për koornavirusin në Gjermani u hakerua duke çuar në një prishje...

COVID 19/ 673 të shëruar, 341 raste të reja dhe 9...

TIRANË, 3 prill/ATSH/-Ministria e Shëndetësisë njofton se janë regjistruar 673 të shëruar, 341 raste të reja dhe 9 humbje jete në 24 orët e...

BERLIN – Gjermania aplikon testin Covid-19 për mbërritjet në aeroporte

BERLIN, 30 mars /ATSH-DPA/ - Një kërkesë e re për pasagjerët që mbërrijnë në aeroportet gjermane që t'u nënshtrohen testeve të koronavirusit përpara nisjes,...

COVID-19 – Gjermania shtyn kërkesën për testin për pasagjerët e linjave...

BERLIN, 26 mars /ATSH-DPA/ - Një kërkesë e re për pasagjerët që mbërrijnë në aeroportet gjermane për t'u nënshtruar testit të koronavirusit është shtyrë,...

Dy testime për udhëtarët që mbërrijnë në Britaninë e Madhe

LONDËR, 9 shkurt /ATSH-AFP/ - Britania e Madhe parashikon që të gjithë udhëtarët që mbërrijnë në vend të kryejnë dy teste për COVID-19 për...

Mbi 55 mijë teste të shpejta/ Manastirliu në pikën e “Qytetit...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar pikën e testimit të shpejtë në qendrën shëndetësore të “Qytetit Studenti”,...

Testet e shpejta Covid-19 shpresë për një ide më të saktë...

ROMË, 19 janar /ATSH-ANSA/ - Tamponët e shpejtë hyjnë në statistikat kombëtare të progresit të epidemisë Covid-19. Ndërsa aktualisht është e pamundur të rivendoset gjurmimi,...

Plan konkret vaksinimi/ Bino: Do ta kemi vaksinën antiCOVID kur ta...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Shefja e departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino, bën të ditur se janë siguruar 100 mijë...

ITALI – Policia zbulon qendra ilegale testimi për Covid-19

ROMË, 1 dhjetor /ATSH-DPA/ - Policia italiane njoftoi sot se kishte zbuluar dhjetëra qendra të reja të parregullta të testimit të koronavirusit, disa prej...

Klubi më i njohur i natës i Berlinit shndërrohet në…

BERLIN, 1 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Një nga klubet më të njohura të natës të Berlinit u  kthye në një qendër testimesh Covid-19. Bëhet fjalë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA