Ballina Etiketimet Te infektuar

Etiketim: te infektuar

Harta e të prekurve zgjerohet në 5 qytete, Ministria e Shëndetësisë...

TIRANË, 15 prill/ATSH/ Harta e të prekurve nga COVID-19 është zgjeruar në Tiranë, Kukës, Krujë, Elbasan dhe Korçë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u...

SHBA – Mbi 1,9 milionë të infektuar në botë me COVID-19

NJU JORK, 14 prill /ATSH-AA/ - Sipas të dhënave të universitetit amerikan Johns Hopkins, numri i përgjithshëm i rasteve të konfirmuara me koronavirusin e...

Ministria e Shëndetësisë: Nga fillimi i COVID-19 deri tani 8 efektivë...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Nga fillimi i epidemisë së COVID-19 deri tani numri i efektivëve të infektuar është tetë punonjës. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësuesja e...

Ministria e Shëndetësisë: 9 raste të reja, shkon në 409 numri...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se të enjten e 9 prillit, numri i të prekurve me COVID-19 ka shkuar...

GJERMANI – Mbi 2 000 punonjës shëndetësie të infektuar me COVID-19

BERLIN, 2 prill /ATSH-DPA/ - Më shumë se 2 000 punonjës shëndetësie në Gjermani kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, njoftoi agjencia e shëndetit publik të vendit,...

MV – Arrin në 384 numri i të infektuarve me COVID-19

SHKUP, 2 prill /ATSH-AA/ - Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 30 raste...

SHBA – Arrin në 723 328 numri i të infektuarve nga...

MERILEND, 30 mars /ATSH/ Më shumë se 700 000 raste me koronavirusin e ri janë regjistruar zyrtarisht në botë që prej fillimit të pandemisë,...

Regjistrohen 12 raste të reja me COVID-19/Fico: Shkon në 186 numri...

TIRANË, 27 mars/ATSH/Në Shqipëri janë regjistruar 12 raste të reja me COVID-19 ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 186. Drejtoresha e Institutit të...

NJU JORK – SHBA-ja regjistron numrin më të madh në botë...

NJU JORK, 27 mars /ATSH-AFP/ - SHBA-ja kaloi dje Italinë dhe Kinën duke u bërë vendi që numëron më shumë raste të infektuar me...

38 të infektuar nga koronavirusi, Fico: U testuan 505 raste të...

TIRANË, 14 mars/ATSH/Numri i të infektuarve më koronavirusin e ri deri tani ka shkuar në 38 persona. Shifrat janë bërë publike nga ministria e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA