Ballina Etiketimet Te infektuar

Etiketim: te infektuar

COVID-19 në Kosovë/ Afro 69 mijë të infektuar që nga rastet...

PRISHTINË, 28 shkurt /ATSH/ Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 3.454 mostra...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2521 testime, 363 të shëruar, 474 raste...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot se në 24 orët e fundit janë kryer 2521 testime dhe kanë rezultuar pozitivë...

SHBA – “Worldometer”: Mbi 42 milionë të infektuar me COVID-19 në...

UASHINGTON, 24 tetor /ATSH-AA/ - Numri i të prekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në mbarë botën ka arritur në mbi 42 milionë,  sipas...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 102 të shëruar, 168 raste dhe 4...

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 878 testime për COVID-19 prej të cilave 168 persona janë konfirmuar pozitivë. Dr. Gentiana Qirjako,...

BRAZIL – Rreth 1,2 milionë të infektuar me COVID-19

BRASILIA, 23 qershor /ATSH-ANSA/ -  Sao Paulo, qyteti më i madh, më i pasur dhe më i populluari i Brazilit mund të ketë rreth...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 23 raste të reja, mbi 1450 testime...

TIRANË, 30 maj/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 229 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar 23 raste...

SHBA – Teksasi rihap baret dhe tregjet pas masave kufizuese

HUSTON, 19 maj /ATSH-AFP/ - Baret do të mund të rihapen pjesërisht në Teksas, përveç në vatrat e kontaminimit, njoftuan autoritetet lokale, edhe pae...

SHBA – 11 agjentë të Shërbimit Sekret rezultojnë pozitiv me COVID-19

NJU JORK, 9 maj /ATSH-AA/ - Njëmbëdhjetë agjentë të Shërbimit Sekret të SHBA-së kanë rezultuar pozitivë me koronavirusin e ri (COVID-19), sipas "Yahoo News". Dokumentet...

FOKUS – Mbi 3.4 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën

ANKARA, 2 maj /ATSH-AA/ - Numri i të prekurve nga koronavirusi në mbarë botën ka kaluar shifrën 3,4 milionë. Gjithsej janë regjistruar 3 401 394...

FOKUS – Bilanci i pandemisë së COVID-19 në botë, mbi 2,5...

PARIS, 22 prill /ATSH-AFP/ - Pandemia lidhur me koronavirusin e ri ka shkaktuar të paktën 177 822 të vdekur në botë që prej shfaqjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA