Ballina Etiketimet Takim

Etiketim: takim

Veliaj: Lul Basha po na ofron për deputetë “memet” e rrjeteve...

TIRANË, 15 Janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili është njëherësh edhe drejtues politik i PS për qarkun e Tiranës, tha...

Ambasadorja Kim, takim me Celibashin: Zbatim në kohë dhe mënyrë efikase...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim u takua sot me kryetarin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe zëvendëskryetaren Lealba Pelinku...

Mbështetje mësimit të gjuhës shqipe në diasporë/ Kushi, takim me anëtarë...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka realizuar një bashkëbisedim online me anëtarë të Këshillit Koordinues të Arsimtarëve të...

Llogaridhënia dhe transparenca/ Bushati: Përpjekjet antikorrupsion, çelësi për zhvillimin e mëtejshëm...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ “Korrupsioni është një fenomen mjaft sfidues për politikën sot dhe përpjekjet e përditshme për të minimizuar këtë fenomen janë të nevojshme...

Kryemadhi, takim me ambasadoren franceze në Shqipëri

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mirëpriti sot në zyrën e saj ambasadoren franceze në Shqipëri, Elisabeth Barsacq. Kryemadhi bëri...

ATHINË – Dendias dhe Osmani diskutojnë perspektivën europiane të Ballkanit Perëndimor

ATHINË, 14 janar /ATSH-ANSA/ - Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, u takua me ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani në...

Kryemadhi: Fokusi ynë punësimi, do krijojmë rritjen e standardit të jetesës

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, tha sot se "fokusi ynë është punësimi, një punë e mirëpaguar, një punë...

OPDAT asistencë ILD-së në forcim kapacitetesh dhe ekspertizë profesionale

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani priti në takim këshilltaren ligjore rezidente të programit OPDAT pranë Ambasadës së SHBA në...

Veliaj: Basha do mbahet mend për barsoletën e tramit, politika jonë...

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ironizoi sot kreun demokrat Lulzim Basha duke deklaruar se ai do të mbahet mend...

Shqipëria dhe Mali i Zi, intensifikim i dialogut dhe kontakteve ndërparlamentare

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Kryetarja e Komisionit parlamentar për Politikën e Jashme, Mimi Kodheli priti sot në selinë e Kuvendit të Shqipërisë, Vesna Radonjiç, e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA